Co delate z quinoi? Jsem nakoupila a ted nevim co s ni...zatim jsem jen soupla do polivky. Nejaky salat treba?
Salát nebo přílohu k masu
Můžete jako přílohu,přidat do zeleninového salátu atd.Já dělám fitness muffiny a ty jsou super: 100g quinoa,100g cukety nastrouhat,100g šunky nakrájet,100g sýru nastrouhat,3 vajíčka,petrželka nebo cibulka,osolit,opepřit a smíchat.Naplnit do formiček a upéct.Luxusní a zdravá večeře nebo svačina.
@kijonkova.k To zní skvěle!
@nebetka A taky to je moc dobré🙂Místo cukety občas použiju uvařenou mrkev a brokolici(nastouhané) a je to taky super a ještě k tomu barevné🙂
@kijonkova.k Díky. O víkendu to zkusím. Zatím jí dávám jenom jako přílohu. Je to skvělá potravina.
Kupujeme v Lidlu quinoa salat. Jsou tam asi tri druhy fazoli, sojove boby, mrkev, balsamico. A je moc dobry!
zapect.