Holky, jak skladujete lego? Hlavně mi jde o ty poskládané kousky, ne jen kostičky...My máme doma lego, kde se podívám. Je pravda, že máme docela malý pokojíček, takže je to docela problém. Syn si nehraje s ničím jiným než legem, ale má spoustu složených věcí, které odmítá rozložit, a hraje si s tím tak. Do kalaxu to nechce dát, že se to tam rozbije, a potom to už nedá nikdy dohromady, protože nemá třeba návody a jsou to docela složité kousky. A já už jsem bezradná, a kolikrát i vzteklá, že je to lego prostě všude 😂
Vytiskni návody, pro jistotu 🙂
máme je na tácu (ve skříni a na komodě)
My na lavici, kde máme schované plyšáky.
Máme plastové boxy, hodně boxů, v každém návod a to dané lego....ale třeba lego červený jeřáb je prostě na zemi jen tak, to se fakt nikam nevejde 😂😂😂😂😂
Máme obrovitánskou plastovou bednu z IKEA a do toho to skládám
Taky by mě zajímalo...my ho máme momentálně všude 🙈 to postavené mají kluci v pokoji na polickach, parapetu, v obýváku na parapetu, na skříňkách něco i ve velké krabici a k tomu spoooustu krabic a kostičkami. A už sepisují seznamy co potřebuji od Ježíška...někdy mám pocit,že nás to za chvíli vystěhuje z bytu

Poskladane ma nahore na stene na dlouhe polici z Ikea, z dosahu sourozence😄