Holky, poradíte prosím nějakou hru pro sedmiletého, která má u vás doma úspěch, takže by mohla zaujmout i mého syna, kterého hry moc neberou? Z her, které ho docela baví, tak máme Ubongo, Ticket to ride junior, Dixit, Z pohádky do pohádky.
my máme dma spoustu her, s manželem milujeme deskovky. Děti hodně baví Carcassone, Alhambra, Kaleidoscope, Tobago a třeba Galaxy trucker,
ale naše děti jsou na deskovky hodně zvyklé
Nas tedka s detma i jen nas dospele bavi carcassonne v detske verzi (mame i dospelackou)
Možná Karak by ho mohl bavit. Syn (6) moc na hry nebyl ale díky karaku se celkem rozehrál
U nas ted ve velkem jede vez (neni to deskovka)z drevenych panelu se postavi vez, hrac ma za ukol libovolny panel vytahnout a postavit nahoru na vez, pokracuje se porad dal a dal dokud vez nezpadne (bavi to dospelaky - za strizliva i pod vlivem a deti ji miluji, akorat syn 2 roky si z toho stavi mestecka - tak nam da nekdy dost prace sehnat vsechny soucasti hry) jeste mame neco podobneho pro mensi zakladna je drevena kocka houpacka a podle hodu kostky hrac umistuje barevne klubicko ma kocku
Karak, Farao, Tajná výprava čarodějů, diamantový les, spící královny
Jozin z bažin, Sázky a dostihy už pro dospělé, monopoly dětské, Activity
U nás hodně frčí Dobble - je to rychlý a zábavný. Pak klasika jako pexesa, člověče a prší.
Raketofix,Rule the galaxy,Kolonizace,Kámen,zbraně,papír,Lichožrouti,
Duchová v koupelně,karetní hry a hry od Albi...
Sázky a dostihy. To náš kluk doslova miluje. Úplně ho ty obchody pohlcují 🙂
Monopoly (jakékoliv), Labyrint (máme klasickou verzi, ne Junior, a zvládá ji i pětiletý) a u čeho se fakt zasmějeme, je obyčejné Člověče nezlob se, zvlášť když ho hrajeme v pěti. Špatné nejsou ani Activity, ale ty u nás zas tak nefrčí.
Monopoly s elektronickou kartou,Plný kurník z Pepca nebo Brainbox dle vlastního výběru 👍
@jannym myslíte něco takového? https://eshop.albi.cz/vez-velka-barevna-s-kostkou/
Jo, akorat ja to mam jako nejakou noname, jen z hlazeneho prirodniho dreva, ale je to ono
Activity junior, monopoly, ještě u nás frčí dáma, černý Petr, kvarteto 😉