Se @prokupek ve vlaku do Budejic!! Jedém!! Kur...nikšopa já sa těšánkuju jak cyp 🙂
A těšánkuju se na porádnou fotodokumenatčku, dyž s tebou jede ten profík!!
13. srp 2015
To zas bude v álejích nablito 😉 😀 dejte si i za mě.....já ted trpíím 😉 😀 😀
13. srp 2015
Téda, ti cestu vám nezávidim, návrat z Pipitout byl drsný 😅
13. srp 2015
ůůůůž? Šťastnou cestu a pořádně se zlinkujte už ve vlaku!! 😀