Co z hovezich zeber?....nejaky napad?
Vyvar 🙂 a zamrazit ho v krabickach... polivka je pak rup sup
26. lis 2018
klko
autorDekuji. To je tak jedine z ceho se vidim.ale jako hlavni jidlo nic?
26. lis 2018
Pripadne k rajske
26. lis 2018
dají se koupit pečící sáčky s kořením na žebírka a brambory a jsou luxusní
26. lis 2018
https://www.akcniceny.cz/akce/maggi-napady-827130/
ale nejsem si jistá, jestli ještě vyrábí
26. lis 2018
Miluju vařená hovězí žebra😀😀vařím je vždy dlouho, až se rozpadají a míváme k nim kaši bramborovou a výborný vývar zároveň je z nich😉😉
26. lis 2018
klko
autor@gumysek
@tipata
@zlataberta dekuji za inspiraci. Nadhodim a uvidime
26. lis 2018
dělala jsem je takto https://blog-teli.blogspot.com/2016/06/pecena-h... vážně dobrota 🙂
26. lis 2018
Když jsou pěkný s masem, trochu uvařím a pak peču jen sůl, kmín a jako obiracka výborný, chléb, Křen, hořčice..
26. lis 2018
Vyvar? 🙂