Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
konik_testuje
11. čer 2021
349 

Zkušenosti s Babybio kojeneckými mléky

Každá maminka chce dát svému děťátku jen to nejlepší. O tom není pochyb. Co se týče výživy, je v životě každého dítěte nejdůležitějších prvních 1000 dní. Právě těchto tisíc dní významně ovlivňuje až  80% jeho celoživotního zdraví. Jedná se totiž o období, kdy se “programuje” naše zdravotní kondice. Proto je v prvních třech letech života obzvlášť důležité správně se rozhodnout a vybrat pro svého drobečka to nejvhodnější náhradní kojenecké mléko. Vše nejdůležitější pro správný vývoj dítěte a pro jeho spokojené bříško nabízí francouzská náhradní kojenecká bio mléka Babybio a vy je budete moci testovat.

Co budeme testovat

Špičková kojenecká výživa prémiové francouzské značky Babybio, která je na trhu již 25 let, si zakládá na prvotřídní kvalitě a přináší několik variant bio kojeneckých mlék pro děti od narození až do 3 let. Všechna kojenecká mléka Babybio mají původ v kvalitním mléku a přináší špičkové složení bez obsahu palmového či jiného palmo-jádrového oleje a bez přidaného cukru. V mlékách Babybio nenajdete ani další, pro organismus těch nejmenších, nevhodné látky, jakými jsou třeba rezidua chemických pesticidů.

Mléka jsou naopak obohacena o látky důležité pro správný vývoj dětského organismu – minerály a vitamíny. Každá výrobní šarže je navíc testována a certifikována. 

Jak naznačuje již jejich název, všechny suroviny, ze kterých jsou produkty Babybio vyrobeny, pochází z ekologického zemědělství a splňují přísná kritéria s ohledem na dobré životní podmínky chovaných zvířat. Kojenecká výživa Babybio vděčí za svou jemnou a přirozenou chuť původu v tom nejkvalitnějším francouzském BIO mléku z lokálních ekofarem.

Řada Babybio PRIMEA z odstředěného kravského bio mléka nabízí ideální poměr nasycených a nenasycených mastných kyselin omega 3 DHA a omega 6 ARA, které hrají klíčovou roli např. v rozvoji smyslů a nervového systému, 13 vitaminů, včetně vitaminu D, a 13 minerálů, včetně železa. Při výrobě jsou totiž použity za studena lisované rostlinné bio oleje bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny. Receptura je vždy přizpůsobena konkrétnímu věku dítěte pro zajištění živin nutných pro správný vývoj.

Řada Babybio OPTIMA základním složením podobná řadě Primea, navíc však s obsahem probiotik Bifidus a prebiotik FOS a GOS – jejich  kombinace umožňuje vzájemné a efektivní působení v zažívacím systému děťátka, poskytuje vyvážený poměr bílkovin, esenciálních mastných kyselin, vitamínů a minerálů důležitých pro správný vývoj dítěte. Ani v této řadě nechybí omega 3 a omega 6 mastné kyseliny DHA a ARA. Probiotika obsažená v mlécích OPTIMA jsou přidávána až po procesu sušení mléka, mohou tedy plnohodnotně působit po celou dobu jejich použitelnosti.

Babybio CAPREA je řada kojeneckých mlék vyrobených z plnotučného BIO kozího mléka. Hlavním, ne však jediným, rozdílem mezi kozím a kravským mlékem je minimální obsah αs1 kaseinu. Struktura tukových molekul kozího mléka je navíc bližší mateřskému mléku. Díky tomu je často vhodnější pro citlivé zažívání děťátka. Obsahuje omega 3 a omega 6 mastné kyseliny DHA a ARA a má lahodnou chuť, kterou si děti zamilují. Kojenecká mléka řady CAPREA jsou vyráběna pouze z mléka od koz z holandských eko chovů.

Babybio CROISSANCE představuje řadu kojeneckých mlék v lahvích. Tohle mléko v praktickém balení nevyžaduje složitou přípravu. Proto ho určitě oceníte na cestách nebo na výletech. Nevyžaduje míchání sušené složky s vodou, a tak je třeba i kašička hotová v chvilce. Croissance, jako všechna mléka Babybio, obsahuje více železa, více esenciálních mastných kyselin a méně bílkovin než kravské mléko, vitamin D, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny DHA a ARA, 13 minerálů a 13 vitamínů pro správný rozvoj děťátka. Navíc je do víčka malé verze mléka CROISSANCE možné umístit vhodnou savičku, takže děťátko může pít přímo z lahve.

Koho hledáme?

Jste maminka žijící v Praze? Máte miminko starší než 6 měsíců? Zdravý životní styl a výživa pro vás nejsou cizí pojmy? Upřednostňujete organické a BIO produkty a chcete pro své miminko tu nejlepší možnou alternativu mateřského mléka, anebo hledáte špičkovou pokračovací kojeneckou výživu pro vaše děťátko? Odpověděla jste na tyto otázky ANO? Tak zbystřete!

Jak se zapojit?

Zapojte se se svým drobečkem do testování mlék Babybio. Stačí, když do komentáře pod tenhle příspěvek napíšete odpověď na otázku: Co je pro vás při výběru náhradní kojenecké výživy nejdůležitější? Nezapomeňte uvést věk vašeho děťátka a klidně připojte i fotku.

Čas na zapojení máte do 14.6., kdy vybereme 4 maminky, kterým uděláme radost a oslovíme je v interní poště.

Těšíme se na vaše komentáře! 

konik_testuje

#test_babybio

nejdůležitější je pro mě kvalita,na ceně nezáleží.
Tobiášek za 10 dnů 9 měsíců

7. čer 2021

nejdůležitější složení a kvalita mléka. věk 8 měsíců

7. čer 2021

Pro mě je nejdůležitější kvalita a složení mléka. Máme od půli roka atopický ekzém tak to kozí mléko by stálo za vyzkoušení. Za pár dní nám bude 12 měsíců

7. čer 2021

Nejdůležitější na mléce je složení mlíčka a kvalita . A pro dcerku i chuť 😁 🤭
15 měsíců a velký jedlík ❤️❤️

7. čer 2021

Nejdůležitější je pro nás kvalita a chuť mléka. Syn je atopik, tak jsme rádi za mléka bez palmového oleje. Mikulášek 1 rok.

7. čer 2021

Složení mlíčka💙 Synovi je 20 měsíců 💙

7. čer 2021

Pro mě je nejdůležitější kvalita mlíčka,složení a chuť 🍼
Náš syn 4 měsíce

8. čer 2021

mám syna rok a půl, bydlíme v Praze a rádi by jsme testovali tuto novinku

8. čer 2021

Maličká se narodí tento týden, pro mě je nejdůležitější, aby to nepůsobilo bolest bříška, takže kvalita, chuť a složení 🙂 ráda bych novinku zkusila 🙂

8. čer 2021

Nejdůležitější pro mě při výběru mléka je kvalita a složení. Malá má dvacet čtyři měsíců a rády bychom mléko otestovaly🍼

8. čer 2021

Nejdůležitější je pro mě spokojenost miminka 😍

8. čer 2021

pro moji dvouletou(zítra právě🙂 malou Elišku chci aby v mlíčku dostala vše pro zdravý vývoj..hlavně především omega 3 MK a probio-i prebiotika pro imunitu🙂 a skvělou chut, to je jasnačka-)

8. čer 2021

Syn má 20mesicu, nejdůležitější při rozhodování je pro mě chuť a složky prospěšné pro jeho vývoj nebo imunitu. Naopak aby neobsahovalo látky, které jsou neprospesne ;) (palmový olej atp)

9. čer 2021

Určitě kvalitní složení mléka. Vše důležité pro spokojenost miminka a jeho správný vývoj. Dcerce je 7 měsíců .

9. čer 2021

Pro mě je nejdůležitější určitě složení ❤️ mám syna 8 měsíců a moc by jsme si přáli testovat 🤩

10. čer 2021

nejdůležitější pro mě je kvalitní složení mléka a spokojené miminko - tedy bez problémů s trávením a tak. Synovi je necelý rok a půl a rádi bychom otestovali Babybio CAPREA, kozí mléko kupujeme čerstvé a moc nám všem chutná

10. čer 2021

Od této značky jsem pro dcerku vyzkoušela příkrmy a ovocné kapsičky, jelikož mají skvělé kombinace příchutí a kupujeme je dodnes, kdy už je dceři 14 měsíců. U mléka je pro mě nejdůležitější, aby dceru nebolelo bříško, protože od narození je na bříško citlivá a aby ji chutnalo.

10. čer 2021

Pro svá 8měsíční dvojčátka hledám hlavně kvalitu. Od Babybio kupuji rýžovo-quinoovou kaši, takže vím, že výrobky jsou super 🙂 A kozí mléčné výrobky mým dětičkám chutnají, takže určitě by si smlsli i na Babybio mlíčkách 🙂 Hezký den

10. čer 2021

Pro meho 8 mesicniho chlapecka Eliáše vybiram takove mleko, ktere mu sedi ve vsech ohledech - traveni, pokozka, vyrazky, chut - vsechno to musi mleko splnovat, abych byla spokojena 🙂) samozrejme hledim take na slozeni a kvalitu mleka, ale to beru jako samozrejmost.

11. čer 2021

Elliot 5měsíců. U mlíček je pro mě nejdůležitější složení. A pokud najdu ideální, zůstaneme u něj. Momentálně máme jinou značku K......l a Elli začíná ublinkávat. Pokud bychom vyhráli a značka Babybio by nám sedla. Rádi u ní zůstaneme.

12. čer 2021

nejdulezitejsi je pro me slozeni, Honzik 2 roky

12. čer 2021

Nejdůležitější je pro mě složení, aby bylo v plnotucneho mléka, bez palmoveho oleje a aby vyhovovalo roční dceri. To znamená, aby ji chutnalo, nebolelo ji z nej bříško, neměla zacpu nebo naopak prujem. A když UM obsahuje ještě probiotika, je to plus, protože někdo (já) je zapomíná občas dávat.

13. čer 2021

Nejdůležitější je složení. 23mesicu Štěpánek

14. čer 2021

Složení a chuť, syn 9 měsíců.

14. čer 2021

Pro dceru 15 měsíců hledám hlavně dobré složení. A pokud je i za dobrou cenu je to win win 😁

14. čer 2021

synovi je rok a nejdůležitější je kvalita (složení výrobku) za přijatelnou cenu

15. čer 2021

Určitě nejdůležitější je pro mě složení, kvalita mléka.
Dcera dva roky, mlekomil 😁

16. čer 2021

Určitě je důležité složení a kvalita. A když je to kvalitní tak to miminko chutná 😇 mám měsíčního chlapečka a dávám mu po kojení na dokrmení, je to hladovec 😆😍

16. čer 2021

Začni psát komentář...

Odešli

Doporučujeme