A ale většinou D
D a když už, tak A
Asi a)
Já nedokážu chvíli sedět v klidu. Mám pořád nutkavou potřebu něco dělat.
A když už sedím s kávou, tak u toho stejně koukám do mobilu 😆
A nebo C😍
A nebo C
a nebo b, podle stavu domácnosti 🙂
Ráda bych někdy i B, ale nakonec skončíme vždycky u C😅😍
Většinou za A, ale občas se najde i za B 🙂
A nebo B podle energie 🙂
Většinou je to A ale večer když spí tak ji jen tak z postele pozoruji jak mi roste.
Většinou A
A a C
A nebo E (v klidu se najim)
D 🤣🙈
A a B
Srdíčka jsou vaše 😘 @areh, @bettynka26, @daridar, @denny27, @hannicka32, @iva_la, @jhafi, @kalabnika, @kkrubova, @lucka_28, @maciceksta, @madlis, @makuleamacik, @makynaeliska, @maminka2020, @markytka_1, @michaelllas, @nicedaisy, @olus6, @pavlinatomsova, @pavlk, @petarozarka, @rkozakova, @truk1, @verace81, @yukii
D a pokud opravdu ta chvilka je, tak A. 😊
Snažím se využívat aktivně 🙂
A B C D 🤷♀️ Za mě všechny odpovědi 😂

a)