icon
avatar
konik_testuje
Zpráva byla změněna    31. říj 2019    

Díky hračkám se děti zabaví a objevují svět kolem. Co si však budeme nalhávat, taková chvilka klidu, když se děťátko zabaví samo, je k nezaplacení. Prozraďte nám, jak využíváte chvilku volna vy a pošleme vám 3 ❤️ pro radost.

a) Využiju ji aktivně a pustím se do vaření nebo uklízení.
b) Dám si nohy nahoru a vypiju si kávu.
c) Obvykle si hraji s děťátkem nebo ho jen tak tiše pozoruji.
d) Chvilka volna? To je, prosím vás, co? 😉

Zapojte sa do testovaní hraček Fisher-Price, které vaše děti zabaví, podpoří jejich rozvoj a o chvilku volna se zaručeně postarají 😉 https://i.modrykonik.cz/Fisher-Price_testovani

#test_fisherprice3

avatar
31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar

A ale většinou D

31. říj 2019
avatar

D a když už, tak A

31. říj 2019
avatar

Asi a)
Já nedokážu chvíli sedět v klidu. Mám pořád nutkavou potřebu něco dělat.
A když už sedím s kávou, tak u toho stejně koukám do mobilu 😆

31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar

A nebo C😍

31. říj 2019
avatar

A nebo C

31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar

a nebo b, podle stavu domácnosti 🙂

31. říj 2019
avatar

Ráda bych někdy i B, ale nakonec skončíme vždycky u C😅😍

31. říj 2019
avatar

Většinou za A, ale občas se najde i za B 🙂

31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar

A nebo B podle energie 🙂

31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar

Většinou je to A ale večer když spí tak ji jen tak z postele pozoruji jak mi roste.

31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar

Většinou A

1. lis 2019
avatar

A a C

1. lis 2019
avatar

A nebo E (v klidu se najim)

1. lis 2019
avatar
2. lis 2019
avatar
3. lis 2019
avatar

D 🤣🙈

4. lis 2019
avatar
4. lis 2019
avatar

D a pokud opravdu ta chvilka je, tak A. 😊

4. lis 2019
avatar

Snažím se využívat aktivně 🙂

6. lis 2019
avatar

A B C D 🤷‍♀️ Za mě všechny odpovědi 😂

11. lis 2019