Vykoupane, napapane, spokojené
naše maličká má spokojené bříško stále, když je po spinkaní, po dobrém papání, když jí bříško pusinkujeme, hladíme, koupeme 🙂
"Nezlobivé" a spokojené bříško má syn (8 měsíců) po každém papání ( po mléku i po masozeleninovém nebo zeleninovém příkrmu...) a i po dobrém vykakání. U přebalování natřu bříško Pupíkem🙂
Spokojené bříško je u nás usmívající se klouček - dobře napapaný a bez bolesti bříška.
Spokojené bříško je krásně napapané a bezbolesti. Takže dítě spící celou noc s pravidelnou stolicí :D
U nás má spokojené bříško díky bohu zatím skoro pořád, prdíky nás totiž naštěstí moc nezlobí. Nutno ale dodat, že vůbec nejspokojenější je po kojení 🙂
spokojenost dává najevo stálým úsměvem na tváři a tím že nám krásně roste a přibývá, někdy až moc, má už pěkný pupík jak je napucnutý
usměvavým a spokojeným miminkem 🙂
U nas, kdyz je spokojene brisko, je spokojena i maminka, dcera bude mit 8 mesicu a bez kojeni to proste nejde 😊
Naše malička se porad usmívá a občas dělá opět ČKD,ze rozesmeje většinou i lidi kolem.Lépe se nám po mlicku navíc i usíná.🙂 Mlicko zkratka potrebujeme. 🙂
Opicky
nasi mali je 8 mesicu a na hami ujizdi jak blazen
Usmívá se,bříško neboli a je hlavně napapane
Holky, děkujeme za vaše odpovědi a zasíláme 3 srdíčka. 🙂 ❤
@lussinda83, @luckamb, @lulufafo13, @sthanina, @marcela8, @jenney, @martista, @hilluska, @danulle_, @brouceklucik, @pomoztekacence, @19marketa19, @michaltrinev
děkuji za srdíčka


Malá má spokojené bříško, když se po jídle usmívá a nepláče, že je nadmutá 🙂