Ženy mám takovou otazecku , vím ze je venku asi 40 stupňů , ale furt přemýšlím , v kolika letech jste daly pryč zimní fusak ? Holka bude mít v lednu 2 roky , chodit umí hezky , ale v kocaru občas taky chce být, tak furt nějak tápu, zda dat už pryč nebo nechat 🙂
Syn bude mít v lednu taky 2r a zimní fusak ještě nechám. Když bude spát v kočárku třeba po obědě, tak se pořád využije. I na delší procházky, pokud ti dcerka vydrží😊
Na tuto zimu bych ho teda ještě nechala. Nevím, my dělávali pravidelně vycházky, dítě nám v kočárku vždy i spalo a na to všechno se fusak hodil. Kočár a tím pádem i fusak jsem rušila vždy kolem 2. narozenin.
Dcera je v říjnu. Od roka a půl bez kočáru, léto jen pěšky. Ale jak se ochladlo, tak se sekla a kočár jsme zase měli i s fusakem. Bylo jí přes 2. Přeci jen jsme bývali dost venku.
Holky mely v zime 1 rok a 4 mesice, v prosinci... Usila sem nepadaci deku, kterou jsem pres ne vzdy hodila.. Mely kombinezy,chodily a deka byla tepla na zahrati super....
Ja prave ženy uvažují o délce , protože ona je hodně akční a moc mi v kocarku už nespi , takže si nedokážu představit každý dvě minuty ji yvndavavat a dávat do fusaku ještě s novorozencem v nositko 😄😄
Dcera bude mít taky v lednu 2 a fusak už jsem dala pryč, počítám, že do té doby půjde možná pryč i kočár :D (beru ho ted jen, když potřebuju převézt společně s dětma něco těžšího (velký nákup, jedeme na celý den k babičce a táhneme víc věcí,...)
Jestli máš prostor, tak ho nechej, protože tohle se špatně odhaduje. Některé dítě nechce být v kočáru v roce a půl, jiné by se vozilo ještě ve třech letech. A s miminkem v nosítku se se starším dohadovat nechceš.
@kristynapetrlikova no a co ji zkusit vysvětlit, že už je velká a že nepotřebuje kočár? Tím by se problém vyřešil a v kočáru by mohlo být miminko😉 jinak já měla fusak v roce a už to mě štvalo je tam furt do toho cpat sem tam.deka lepší, když dítě běhá...
Ja davala nebot to pro mne byli pohodlnejsi nez deka vzdy zapnut do fusaku a jelo se dcera momentálně 2,5 roku a letos ho tam zase dam na rychle presuny do skolky ale nemam tam dany ten spodek takze botky koukaji ven
@properjoey urcite nebude pořad v kocarku , ale přece jenom občas když potrebuju větší dálku tak si myslím že to neujde nebo spis bude protivna , uvidíme uvidíme 🙂
@petulka219 to ja mám prave celkový , takže oddelat spodek nejde 🙂
Dcera už neměla fusak v 1 roce,dávala jsem přes ní deku a ten nánožník