https://oroom.cz/ maminky byli jste někdo v oroom v Brně, zážitkové pokoje.? Já právě zarezervovala na naše výročí. Myslím že chlap bude nadšený 🤩
@l22l teprve se tam chystáme. Ale co jsem tak pochopila, jde o zážitkový pokoj, kde jsou různé úkoly, a věci které pochází z te země, a v tabletu to nějak interaktivně provází tou hrou. Myslím si že hlavní účel je, aby si spolu 2 lidé užily večer a věnovali se jen sobě navzájem. Můžu hodit recenzi až to bude za náma. Jedeme tam 25.10
To je senza, napis to sem i za dva roky, až budeme moct jet😃
@zajicvpoli mě se to právě zalíbilo, a teď už se nám to krátí, v tu dobu budu v 7 měsíci, takže to bude možná poslední příležitost. Mě to hodně oslovilo že si to fakt spolu užijeme jen my dva,třeba oproti welness si myslím že to bude vážně zážitek 🙂
@kristyneckaa27 děkuji, jj klidně hoď, vypadá to dobře
To vypadá zajímavě, jen třeba netuším, na jak dlouho člověk ten pokoj má, na noc? Zkušenost mě teda zajímá, třeba na výročí je to docela zajímavý tip!
@zuzkasim pokoj je tuším od 17hod do druhého dne dopoledne. Takže na jednu noc. Já právě zarezervovala na výročí 🙂
Už jsem já to koukala dřív a zrovna ta témata mě nezaujala. Asi bych potřebovala jiné téma
To mě zaujalo, já bych brala tu Havanu 🍸🍹😁
to vypadá podobně jako Anybody hotel, tam byla kamarádka a prej si to s mužem dost užili.
@gracinka7 každému se líbí něco jiné. Ale je pravda, že sem nad tím prvně dost přemýšlela.
@cervenejablko to mi padlo do oka hned, ale to až jedině nebudu těhotná 😀
@viperaberus o tom jsem ještě neslyšela. Mrknu na to. To ráda slyším, myslím že to může být příjemná vsuvka do vztahu.
@viperaberus ten hotel si uložím. Děkuji za tip.
Tak to vůbec neznám. O co tam má jít? Pročítala jsem si stránky ale příliš jsem z toho nepochopila 😀