icon

Malá má za 2 týdny rok, a byli jsme včera koupit první boty a velikost má 21.
Vím že je to individuální, ale tak by mě zajímalo. Jakou velikost nožky mají nebo měli Vaše děti v roce?

avatar
20. srp 2021
avatar

Myslím že taky cca těch 21

20. srp 2021
avatar

Dcera 19, syn 20.

20. srp 2021
avatar
20. srp 2021
avatar

Ne v roce, ale prvni boty mela 24 🤣🤣 ma ploutvicky celkem 😅

20. srp 2021
avatar

První botky u synů v 10 měsících a rovnou velikost 21 a 22. Nikdy jsem neměla děti s malýma nožkama.

20. srp 2021
avatar

Prvni boty mel 23, ale zacal chodit az v 19 mesicich.

20. srp 2021
avatar

Dcera 17,syn 20

20. srp 2021
avatar

První boty měla 20 nebo 21, a začala chodit ve 14 měsících

20. srp 2021
avatar
20. srp 2021
avatar

@jako_mala_holka
@ivcaadveecka
@aguu
@martinka0209
Jee to jsem ráda, já když tam vešla tak než paní přišla za náma tak sem koukala na 17,18 rozplyvala se jaké jr to malinké. A šup 21. 😀

20. srp 2021
avatar

1.syn 21, 2.syn 19 😉

20. srp 2021
avatar

Dcera 22,syn 19

20. srp 2021
avatar

Dcera začala chodit cca v 17 mesicich a to měla teprve velikost 18.

20. srp 2021
avatar

Syn mel prvni boty v roce a pul vel. 18.

20. srp 2021
avatar

18/19

20. srp 2021
avatar

První boty ve 14 měsících 21, teď v 9 letech velikost 37. Je to holka.

20. srp 2021
avatar

Kluk začal chodit v 15 měsících a první velikost měl 19

20. srp 2021
avatar

@kamilanikola jee 17,to je pidi noženka.
@luciksima i holky mají větší nožky. Naše malá to má asi po nás. Já, i chlap máme větší.
@biciklissie jee tak to měla malou

20. srp 2021
avatar

První vel 18, v 1,5 roce obuv Dd step 21, ale dostala i sandalky že Sportissimo 23

20. srp 2021
avatar

22 ve 13 měsících

20. srp 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Syn vel. 23 v 15 měsících, dcera začínala na 22.

20. srp 2021
avatar

@kristyneckaa27 Asi po me, já mám teď v dospělosti 34🙂. V rijnu tedy bude mít tři roky a má teď cca 24.

20. srp 2021
avatar

Prvni dcera mela tak 18/19, druha mela rovnou 21 😀 …. Starsi bude mit v listopadu 4 roky a ma ted vel. 24, mladsi ma 19 mesicu a ma vel. 23 😂

20. srp 2021
avatar

Syn bude mít rok a půl a teď jsem kupovala velikost 24.Zacal chodit v 10ti měsících a to jsem brala myslím 20.Ma od mala větší nožku

20. srp 2021
avatar

V roce a ctvrt jsme kupovali 23 🙈

20. srp 2021
avatar

Dcera v 15mesicich 19, syn v 11mesicich 20

20. srp 2021
avatar

Dcera prvni boty v 14 mesicich 21

20. srp 2021
avatar

Malá měla první boty okolo 18 měs.a měla 17 ;),

5. zář 2021