Malá má za 2 týdny rok, a byli jsme včera koupit první boty a velikost má 21.
Vím že je to individuální, ale tak by mě zajímalo. Jakou velikost nožky mají nebo měli Vaše děti v roce?
Myslím že taky cca těch 21
Dcera 19, syn 20.
18
Ne v roce, ale prvni boty mela 24 🤣🤣 ma ploutvicky celkem 😅
První botky u synů v 10 měsících a rovnou velikost 21 a 22. Nikdy jsem neměla děti s malýma nožkama.
Prvni boty mel 23, ale zacal chodit az v 19 mesicich.
Dcera 17,syn 20
První boty měla 20 nebo 21, a začala chodit ve 14 měsících
19
@jako_mala_holka
@ivcaadveecka
@aguu
@martinka0209
Jee to jsem ráda, já když tam vešla tak než paní přišla za náma tak sem koukala na 17,18 rozplyvala se jaké jr to malinké. A šup 21. 😀
1.syn 21, 2.syn 19 😉
Dcera 22,syn 19
Dcera začala chodit cca v 17 mesicich a to měla teprve velikost 18.
Syn mel prvni boty v roce a pul vel. 18.
18/19
První boty ve 14 měsících 21, teď v 9 letech velikost 37. Je to holka.
Kluk začal chodit v 15 měsících a první velikost měl 19
@kamilanikola jee 17,to je pidi noženka.
@luciksima i holky mají větší nožky. Naše malá to má asi po nás. Já, i chlap máme větší.
@biciklissie jee tak to měla malou
První vel 18, v 1,5 roce obuv Dd step 21, ale dostala i sandalky že Sportissimo 23
22 ve 13 měsících
Syn vel. 23 v 15 měsících, dcera začínala na 22.
@kristyneckaa27 Asi po me, já mám teď v dospělosti 34🙂. V rijnu tedy bude mít tři roky a má teď cca 24.
Prvni dcera mela tak 18/19, druha mela rovnou 21 😀 …. Starsi bude mit v listopadu 4 roky a ma ted vel. 24, mladsi ma 19 mesicu a ma vel. 23 😂
Syn bude mít rok a půl a teď jsem kupovala velikost 24.Zacal chodit v 10ti měsících a to jsem brala myslím 20.Ma od mala větší nožku
V roce a ctvrt jsme kupovali 23 🙈
Dcera v 15mesicich 19, syn v 11mesicich 20
Dcera prvni boty v 14 mesicich 21
Malá měla první boty okolo 18 měs.a měla 17 ;),
19