icon

A't žije reklama 😀 Alex za každou cenu chce, abych koupila zubní pastuLacalut, jelikož v reklamě tak úžasně zahojila dásně 😀 Nic proti zubní pastě Lacalut, ale my všichni máme zdravý chrup a zdravé dásně, u nás by efekt byl opravdu nulový 😀 😀 No, a nic proti reklamě, ale samospásná určitě není....

avatar

Holá závist, ale už se to lepší, co máme správnou techniku čištění a miliondeset kartáčků 🤣

19. bře 2021
avatar

Poradíte, co na opravdu citlivé zuby? Reklama na Sensodyne mi bohužel vůbec nepomohla.

19. bře 2021
avatar

Můj syn si kdysi přál k Vánocům banku, protože se mu líbila reklama "... I banku můžete mít rádi."

19. bře 2021
avatar

@petaov zelený elmex mi pomohl, ale nejvíc teda pořádně spravit zuby 😂

19. bře 2021
avatar

A zrovna ja na Lacaluz nedam dopustit. Manzelovi fakt pomaha.

19. bře 2021
avatar

Lacalut mám taky ráda, a chutná mi, není nijak "navoneny". A Sensodyne mi vždycky připomene našeho zubaře... svého času byl v televizi v reklamě na tuhle pastu 🙂

19. bře 2021
avatar

@petaov Elmex gel, GC Tooth Mousse, při velké citlivosti nechat nalakovat u zubního lékaře.
@llluckaaa Vliv reklam na nás, že.....
@kakba On je účinný, ale není úplně všespásný, jak ukazuje reklama, napřed to chce mít úplně čisté zuby po hygieně , a pak pasta působí.
@antiquecz kdo to je?

19. bře 2021
avatar

@petaov
@leiladelly GC tooth mousse je teda chutnější, máme doma melounovou a oproti elmexu luxus. Ale já teď jedu pasty bez fluoru a lepší se mi i fleky na zubech. A dentální hygiena je super, chodíme u našeho zubaře ve Svinově Nad Porubkou, brzo nahlásím i děti, pan zubař už jim to dovolil. Hlavně ten náš malej lump to musí přestat flakat. Chce elektrický kartáček a pan zubař mu dal podmínku, že se musí nejdřív pořádně naučit postaru 😂

19. bře 2021
avatar

@tipata
@leiladelly Díky za tip, vyzkouším. Zuby mám v pořádku, jen po dětech (začalo to až v těhotenství) mě trápí tá zvýšená citlivost. Pasty bez fluoru jsem jednu dobu zkoušela, ale pak mě nějak začaly bolet zuby, tak jsem se vrátila ke klasickým pastám.

19. bře 2021
avatar

@petaov já mám taky citlivé a poslední dobou byly i dost problémy s nimi. Na kožním mi teď zistili hodně nízký vit.D, tak to mohl být taky důsledkem, teda aspoň si myslím. Jak jsi na tom s vit.D?
@leiladelly a proč tu pastu chtěl, když má vše v pořádku? 😊

19. bře 2021
avatar

@priefi To nevím, nikdy mi to nezjišťovali. Ale teď ho asi tři týdny beru, protože jsem si zlomila prst a četla jsem, že to pomáhá hojení, tak uvidím, jestli to bude mít nějaký vliv i na zuby.

19. bře 2021
avatar

@petaov dej pak vědět 😉 já mám pocit, že mi to pomohlo

19. bře 2021
avatar

@priefi No, protože puberta 😀 A v reklamě byly hezký obrázky, video, jak červené dásně zrůžoví a odpuchnou 😀 Tak to chtěl taky 😀 A nechtěl slyšet, že to nikdo z nás nepotřebujeme 😀

19. bře 2021
avatar

@tipata Super, vše super!
@petaov Ohledně fluoridů se vedou diskuse, ale já za sebe je stále vnímám jako přínos.

19. bře 2021
avatar

@leiladelly MUDr. Pavlis. Znáš ho?

19. bře 2021
avatar

@antiquecz Ne, neznám.

19. bře 2021
avatar

Helenko, a já bych chtěla poradit zubni pastu na běleni zubů.

19. bře 2021
avatar

@petrablanka Třeba Opalescence, je to na dobělování po bělení. Jinak pasta sama o sobě moc nebělí, žádná.

19. bře 2021
avatar

@leiladelly ona asi hodně dělá i přirozená barva zubů, nikdy jsem je neměla bílé, jakože fakt bílé, je tam ten nažloutlý tón. Ale už mě to netrápí, mám na nich bílé fleky, původní paní zubařka říkala tetracyklin, ale to jsem nikdy nebrala. A právě na hygieně jsme došli k tomu, že je to příliš fluoridu, si pamatuju ještě na ZŠ, jak jsme plivali ty bílé tabletky do umyvadla, jak nám rozdávali, asi po návštěvě zubaře, dřív kolektivně. Školník pak musel čistit syfon 🤣

19. bře 2021
avatar

@tipata bílé fleky mohou být fluoroza....., nadbytek škodí, od tablet se upustilo. No, hlavně zdravé zuby... Vím, že estetika vládne světu, ale hlavně zdraví...

19. bře 2021
avatar

@leiladelly fluoróza je hodně fluóru? Já mám taky občas bílé skvrnky, právě teď mám v dolní části horní dvojky. Myslela jsem, že mi chybí vápník... Co můžu udělat pro to, aby bílé skvrnky zmizely?

20. bře 2021
avatar

Na druhou stranu reklama může posloužit jako prostředek pro rozvoj kritického myšlení u dětí 🙂

20. bře 2021
avatar

@iulia ano, určitě, u větších dětí, asi za podpory rodičů

20. bře 2021