Dnes mne pobavil pán. Ptám se ho, zda chce anestézii. Řekl mi, že ne. Že je ženatý. Říkám, že nerozumím....? A on na to: "Já už jsem přežil všechno ." 😅
Mne v úterý zubař upravoval opěrku pod hlavou a ptá se : lepší?
Tak jsem pokrčila rameny a říkám : zubařským křeslo no 🤷
Sestřička se smála : to nevím Marku, co čekáš, že Ti na tohle někdo odpoví 🤣
18. bře 2021
Pobavil...
18. bře 2021
@mynamea To je ještě v pohodě, po mně chtěla gynekoložka, ať srovnám pohodlí starého a nového křesla, zatímco mi ještě pořád dělala vnitřní vyšetření 😅
18. bře 2021
@knoflikarka 🤣🤣🤣🤣 taky dobrý 😀
18. bře 2021
Jako scena ze Zhavych vystrelu - Vim, co je bolest, byl jsem zenaty....Hmmm....Dvakrat!...Ouuu🙈🙈😀😀
18. bře 2021
leiladelly
autor@camelinka 😀 😀
18. bře 2021
Jo, Anestézie, to je dobrá holka, s ní to může bejt i bezbolestný 😀
18. bře 2021
Nerodil 😂