Prý dostaneme "pozvání na kobereček". Ptala jsem se , proč. Prý byla nudná hodina a Alex se rozhodl "hodinu obohatit". Prý to nemám brát vážně, paní učitelka je moc "hysterická". No, já myslím, že paní učitelka je dosti stoická, takže "obohacení hodiny" asi bylo výživné 😀 😀
😂 tak na to si počkáme s chutí 😂 jdeš tam Ty nebo to vyřídí muž?
😂😂😂 to jsem zvedava
To jsem zvědavá 😊
A co ti k tomu řekl syn?
🤣 oni jsou ti puberťáci fakt všichni jak přes kopírák. Přesne hlášky našeho dítěte
Ty jo, jsem zvedava pak na report z "koberecku" 😉
Tak to jsem zvedava, cim to ten znudeny nebozak obohatil 🤔😁😁😁
Tak tady se 📌😆
@evaviki
@malenka3
@kamimnichov
@jancazao
@zuzkasim
@zmrzlinka
@tuamoti
@pestas
@mahafi
@mastik Já si myslím, že k reálnému pozvání snad nedojde 😀 Že to byla jen zastrašovací taktika 😀 😀 Ale nevím....
@malenka3 já jsem pořád mimo domov, je to na mužovi (třídní schůzky)
@zuzkasim Alex řekl to , co jsem napsala výše. Tedy já paní učitelce třídu plnou adolescentů vůbec nezávidím... Některé mám v péči a to se chovají slušně, protože mají respekt z vrtačky a kleští. Ale když pak slyším příběh, co povídají jejích maminka, tak potěš koště 😀
@tuamoti To jsou s jistotou... Hele, ale zase prostě, kdo pubertou neprojde, tak to není v pořádku, takže to tak beru, že nutná vývojová fáze....
@mahafi No, tedy "znuděný nebožák" zní dost hrozně 😀 a na Alexe to nepasuje, on se právě ve výuce nudit nechce, takže to klidně je i nastavené zrcadlo, že něco ve výuce kulhá??? S nebožákem bych teda taky nesouhlasila 😀 😀 Já bych si tipla, že rozjel nějakou diskusi, nebo dal kritiku inteligentním a diplomatickým způsobem, nebo něco rozporoval, že to není správně. Dost často má pravdu... Ovšem to nevylučuje, že určitě občas dělá blbosti 😀
Nezávidím, ale jsem zvědavá. Moje třídní schůzky dnes se odbyly včera, Lucka vzkázala, že mě třídní nepotřebuje a Lukyho třídní mi na whats apu sdělila, že vím co mám doma, ale je zlatej a v češtině to bude horší. Asi na Vánoce krom šátku pošlu další lahvinku vína 🤣
Taky jsem zvědavá. Tak nějak tuším, že za pár let nás tyto okamžiky s naším starším pokladem neminou, takže se 📌, abych případně načerpala inspiraci. 😀
@leiladelly Takže ti neřekl žádné podrobnosti, popis situace z jeho pohledu? Ono i těm našim zlatíčkům občas rupne v hlavičce a vyloudí se tam nápad, nad kterým jen kroutíme hlavou a zíráme. A někdy se to tak blbě sejde, že učitelka řešila nepříjemnost o přestávce, dostala to a má bolesti a k tomu nemocné děcko doma...
@zuzkasim Já počkám na osobní setkání, nemyslím, že je to něco hrozného, Alex zná hranice, ale jak píšeš, stát se může... Jsem dlouho z domu, už skoro měsíc, jsem ráda, že vše zvládají samostatně, doma , ve škole, věřím, že kdyby se dělo něco závažného, paní učitelka by se ozvala. Děti za mnou dorazí, tak se pak zeptám osobně. Po telefonu je to složité řešit, to mi právě podrobnosti neřekl.
@evaviki
@malenka3
@kamimnichov
@jancazao
@zuzkasim
@tuamoti
@pestas
@mahafi
@mastik Holky, tak nic 😀 Manžel byl na schůzkách, paní učitelka děti chválila, takže myslím, že to byla její "pacifikační technika, aby ke koberečku nedošlo", Alex asi měl trochu větr, tak raději avízoval kobereček, který se ale nekoná 😀 😀 😀
@zuzkasim ale až za mnou přijedou, tak se ho zeptám 😀 😀
@leiladelly Alex je cislo😉 ale asi porad v mezich slusnosti, tak si to panibucitelka zvladne poladit🤣
dej pak rozuzleni.. to jsem zvedava 😀