icon

A ještě včerejší Daliborova hádanka, spravne odpovědi budu zase promazavat.
Mám víc významu a vždycky je v tom háček.
Někdy pekne stojím a někdy se dost bojím.
Někdy jsem vysoká a někdy zase malý.
Někdy se o mě můžeš opřít a někdy zase ne.
Někdy všechno rozdeluji a někdy zase spojuji.

avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Rybářský prut ?

15. pro 2021
avatar

To bude něco abstraktního 🤔 ale co...?

15. pro 2021
avatar

Jsem trubka 😩 Smazala jsem správnou odpověď driv, než jsem poslala 💙 a teď už nevidím, kdo ji sem dal. Pardon 🙁

15. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@gvendolin byla to ty? 😉

15. pro 2021
avatar

@llluckaaa jo👍🏼

15. pro 2021
avatar

@gvendolin tak už ho mas 👍

15. pro 2021
avatar

Hustá hádanka... Děkuji!👍🏼

15. pro 2021
avatar

@gvendolin Jj, pěkný špek nám Dalibor vymyslel 🙂

15. pro 2021
avatar
15. pro 2021
avatar

Čárka?

15. pro 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Ty jo tu odpověď viděla ale mě to teda nesedí vůbec 😅

15. pro 2021
avatar

@veronicka89 tyjo a mě to tam sedí komplet a divila jsem se, že mi odpověď autorka nemaže (bylo to správně) 🤪

15. pro 2021
avatar

@gvendolin autorka u toho pracovala a jen občas nakoukla, jestli už je vidět správná odpověď 😉

15. pro 2021
avatar

Vůbec netuším. Ale zajímá mě odpověď 👍

15. pro 2021
avatar

Jaká je správná odpověď?

16. pro 2021
avatar

@1772 zeď - zeť 😉

16. pro 2021
avatar

@llluckaaa a proč tam je bojím? 🙂

16. pro 2021
avatar

@veronicka89 asi ze se boji tchyně 😀

16. pro 2021
avatar

Zeď. A nebo zeť? Nebo, že by to bylo foneticky totéž.

16. pro 2021
avatar

@rotkapchen prave ze oboje, je to takový chytacek

16. pro 2021
avatar

Jo taaak, diky 🙂

16. pro 2021