A ještě včerejší Daliborova hádanka, spravne odpovědi budu zase promazavat.
Mám víc významu a vždycky je v tom háček.
Někdy pekne stojím a někdy se dost bojím.
Někdy jsem vysoká a někdy zase malý.
Někdy se o mě můžeš opřít a někdy zase ne.
Někdy všechno rozdeluji a někdy zase spojuji.
To bude něco abstraktního 🤔 ale co...?
Jsem trubka 😩 Smazala jsem správnou odpověď driv, než jsem poslala 💙 a teď už nevidím, kdo ji sem dal. Pardon 🙁
Hustá hádanka... Děkuji!👍🏼
?
Čárka?
Ty jo tu odpověď viděla ale mě to teda nesedí vůbec 😅
@veronicka89 tyjo a mě to tam sedí komplet a divila jsem se, že mi odpověď autorka nemaže (bylo to správně) 🤪
Vůbec netuším. Ale zajímá mě odpověď 👍
Jaká je správná odpověď?
@llluckaaa a proč tam je bojím? 🙂
@veronicka89 asi ze se boji tchyně 😀
Zeď. A nebo zeť? Nebo, že by to bylo foneticky totéž.
@rotkapchen prave ze oboje, je to takový chytacek
Jo taaak, diky 🙂
Rybářský prut ?