Prosím vás, nevíte?
Poslední dobou…no už par měsíců.. se nemůžu dospat. Nemůžu rozlepit oči a začít fungovat a je úplně jedno jestli spím 4, 7, 8, nebo 10 hodin …jakoby mi nic nestačilo. Dokážu si představit spát cely den 🤦🏻♀️. Nikdy mi nedělá problém usnout, ale potrebuju taky něco dělat a je mi líto toho času
Nemůžou mi chybět nějaké vitaminy, nebo tak něco?
Sem tam si vezmu magnesko, ale to je tak vše
Zkus Déčko.. nebo ti muze chybet zelezo
Můžou, nebo to může být štítná žláza, může to být spousty věcí. Dojdi si k Dr. Udělá ti krevní obraz. A doporučím kotvičník. Já jsem na.podzim vždycky chcíplá a ten pomůže.
taky jsem to tak měla a železo úplně špatné, léčím se s tím už půl roku, obnovuje se mi zásoba nějak pomalu, ale pomáhá to
Krom vysetreni krve a vyse zmineneho... Nevycitej si to.. opravdu si spanek doprej, pokud muzes, tak klidne i ten den, hlavne bez vycitek, at si opravdu odpocines.. ono takovy ten tlak mela bych/musim/jezis ja to zas prospala.. je na nic a nedopreje ti poradny odpocinek.. vim o cem mluvim a trva to, srovnat si to v sobe..
můžeš mít nízkou hladinu hemoglobinu, a železa, taky jsem to měla tak . nech si vyšetřit krev, budeš chytřejší.
Mela jsem to stejne a byla z toho porucha stitne zlazy
Mě na tyhle stavy pomáhá železo q hořčík
Děkuji…to vypadá teda na to železo 🤷🏻♀️ chybělo mi už v těhotenství, ale nedělalo mi dobre
Poprosím dr. o odběry 🙂
Dnešní strava není už taková zásobárna vitamínů a minerálních prvků.
Jelikož mám fyzicky náročnou práci a potřebuji být fit na další den, prospím se dobře. Denně beru hořčík. Železo beru 3x týdně + další vitamíny a prvky. Kdyby na mě něco lezlo tak Colostrum.
🙂
Mám to podobě už rok, všechny vyšetření v pořádku i krev. Diagnóza unavový syndrom, chce to hodně odpočívat, vitamíny a me relativně pomohl Magnosolv, teď me dostal do kupy
Ja podobné stavy taky měla,ačkoliv jsem v noci normalne spala už ráno od probuzení jsem byla jako prastena po hlavě a ne a ne se probrat a rozhýbat, natož vyskočit plná elanu z postele ... beru pravidelne Magne B6 forte a párkrát do týdne železo a opravdu obrat o 180 stupňů...
Já jsem vyměnila polykání tabletek hořčíku za holandské kakao a zároveň místo druhé kávy, je tam hořčík, zinek, železo... fakt dobrý 🙂
Můžou,nech si udělat krevní obraz u Dr,mě takhle chybělo železo,byla jsem jak praštěná celé dny