Ty druhé
Máme srdíčka a jedná se pořád rozepíná.
@mischel117 toho se prave bojím no... a zatrhavani
Určitě ty druhý...a nechat "zamknout" u zlatnika
Holky maji styl rdicek... A maji ne ctyri roky a jeste se nestalo ze by se rozeply... Ale maji spiralky a takova kolecka..
Dcerka měla nejdřív ty první....Ale dokázala je rozšroubovat, i když byly utáhnuté...Kolikrát jsme hledali náušnici i tu šroubovací kuličku...vždycky panika, že to určitě snědla 😂 Tak jsme ji dali ty druhé, se zámkem....a ty nikdy sama nesundala...
Dcerka měla typ zapínání jako ty druhé srdíčka. Nosila tři roky a nikdy se jí neotevřely samy. Kupovali jsme na Cutie 😉
Druhé... Já s tím prvním nemůžu být celý den a pořád náušnice sundavam
Když to vezmu podle sebe, tak bych s tím prvním typem nemohla spát, tlačí mě to. Nosím náušnice druhého typu a téměř je nesundávám.
Prvni typ ma dcera ted (sroubovaci) po tom co ten druhy typ stratila nekde venku (30tisic fuc ani nevime jak a kdy) na sroubovaci si nikdy nestezovala a ani jednou se ji to nerozpojilo, zatim co ty druhy se rozpojovaly kazdou chvili i po tom co nam tu problematickou v prodejne kde sme je koupili “zamkli”
Vidíte holky, dcerka ma ty první, na balónkový uzávěr a nikdy je nesundala, nikdy netlacily, všechno super, ani oblečení nezatrhavaji. Uz víc jak dva roky nepřetržitě! Ja mam zrovna trauma z dětství z tech visacich, ze se mi porad zatrhavaly o oblečení Atd...
Mám ty první, nechtěla jsem, aby si za to dcerka tahal a abych jí to nezatrhla při oblékání... I Dr řádila co nejdýl pecky...
Ovšem drobnému úrazu jsme neutekli, malá se zamotala do dlouhé záclony a trochu si to natrhla... Ale za pár dnů vše ok...
Obě dcery mají ty druhé a nikdy žádný problém.
Teda teď sem ještě víc zblbla 🤣 mě se líbí víc ty druhé, ale když tak přemýšlím ..... chudinka má staršího brachu pěkného draka ... to by se asi stal časem nějakej úraz určitě
My měli oba typy a oboje jsme časem poztraceli, asi smůla..už kupuju raději jen stříbrné
Máme ten druhý typ. Anetka je má už 8let. Jednu jsme museli nechat opravit (zapínání).
Máme ty druhé, nechaly jsme je ve zlatnictví zamknout, aby se nerozepinaly
Rozhodne ty druhe.. Nam se sice neotviraji, ale ten zobacek staci trosicku roztahnout a pak se naucnicky neoteviraji 🙂
Za mě též ten druhý typ. Nosila jsem je já téměř do dospělosti, nepodařilo se mi je nikdy ztratit a teď je nosí už skoro 4 roky moje dcera.
Dcera mela oba typy a hledali jsme porad nejake nausnicky, no nausnicky z bileho zlata od babicky jsem ji nakonec schovala do krabicky a nosila moje stribrne pecky - dcera (7let) byla a je krapet neuroticka a s nausnickama si hraje kdyz je ve stresu a pak se musi hledat, zatim ztratila nenavratne jednu ze dvou paru, ostatni jsme vzdy nasly a sly zkouset jine zapinani, no dnes uz jedu na vlne no stress, hlavne mit nejake v zasobe, takze nejde tolik o zapinani ale o ditko samotne...
Já měla ty druhé a asi do 15ti zamčené 🙂
Máme oba typy, starší měla až do 10 let ty druhé, pak dostala z bílého zlata šroubovací. Musím souhlasit s @antiquecz. Když má šroubovací, má tam pořád "špínu" a ten maz a nevydrží je mít dlouho. Mladší (5let) má taky ten druhý typ a na vystřídání stříbrné šroubovací. Nikdy se nám ani u jedné nestalo, že by se ty druhého typu rozepnuly, nebo že by se s nimi někde zamotaly, o něco zatrhly. Naopak u prvního typu se šroubek hlavně té mladší pořád povoluje a musíme dotahovat.
Dcerka ma ty druhé...tedy zatím asi jen měsíc...a zatím nebyl problém.
Máme ty druhé a super. Nikdy se nestalo ze by se ji některá otevrela.
Tak to asi rysknem s těmi druhými 🙂 stejne jsou hezčí 😅
Holky màm pro dceru ten druhý typ jako jsou ty srdíčka ale máme kytičky do kolika let vám u holčiček vydrželi? Dcerce bude za pár dní 3 a pořád uvažuji nad novýma naušnicema
Malá má ty pecky na sroubek.
@jajsemlucink starší nosila do 10,pak jsme nevěděli, co jí dát k narozeninám 🙂 a mladší má 5 a má je pořád a měnit nehodlám


Za mě ty druhé