K veceru dloubnul starsi syn mladsiho (2r.) do oka. Mladsi plakal, mel chvili ocicko privrene, ale pak vypadal v pohode. Ted se budi (to je u nej normalni), ale vzdycky si saha na oko, ze boli, ma ho trosku cervene. Pokud to do rana neprejde, asi radsi jet k doktorovi, ze? A muzeme rovnou nekam na ocni nebo je potreba nejdriv pediatr?
Radsi k doktorovi. Myslim,ze vas vezmou hned na ocnim. Kamaradku stouchla dcerka do oka. A mela nejak poranou rohovku.
Diky holky, takze normalne do nemocnice na to ocni?
Rovnou na oční, mě syn omylem trefil jednou prstem a jednou hračkou do oka a měla jsem poškrábanou rohovku. Je to hodně nepřijmné a bolí to
Také jsme jeli rovnou na oční do nemocnice. Dcerka tehdy tříletá videla navíc rozmazane. Ale bylo to jen pohmozdene a za pár dní se to spravilo. Chtěli ji ale videt každý den od toho úrazu az do zhojeni.
Syn jeste skoro nemluvi, takze krome “boli” nic nevime. Snad ho to do rana prestane bolet, jinak zajedeme do te nemocnice. Diky vsem!😊
Jela bych, i kdyby si na nic nestěžoval, pokud oko bude sebemálo zarudlé. Může mít poškozenou rohovku. Tátu takové zanedbání úrazu oka stálo po letech malém celé oko.
Určitě rovnou oční, to se bere jako úraz