Sladkosti 😜🙈😆
Kozmetiku 😂 tá od Hippu krásne vonia 😁
vzdy jsem mu kradla misky 😀
Jé, mně to asi uteklo 🙈 ty už chodíš zase do práce? To jako lítáš? Nebo jak si mám vykládat pracovní dobu letušky 10:30 až 16:00? 😄
@malenka3 https://www.modrykonik.cz/blog/mariegroth/messa... je to v prispevku pod fotkou
@billythekid Tak to je jasnacka
@riavais Hipp kosmetiku neznam. Jenom jidlo
@kakba
@mariegroth díky holky, nestíhám, uteklo mi to 😘
@malenka3 Jasne, chapu. Vsak tady nikdo nesedi24/7 😘😘
Když jsem chodila do práce, tak jsem si dělala ráno kafe do dceřiny termosky (svojí jsem neměla). Růžová s motýlky 😀 Šéfové jsem tím zlepšila každé ráno 😀
Tu tasticku chci takyyy....je pekna fakt
sladkosti, ale nevracím 😀 jen přetavene do mlíčka 🙂 (ano, některé babičky se domnívají, že kojené dítě potřebuje lentilky...)
@zuzekk 😡😡
Malou nalgene lahev přesně na jednu porci čaje, jogurt a tvaroh, když nic jiného není. Miluju, když sloužím na záchrance s drsnýma klukama, co mají rodiny a vybalují si na stůl krabičky s tlapkovou patrolou a frozen😉
Kapsičky. 🤣 Mýdla, už se nemyjeme ničím jinym vlastně. Jo a křupky hehe.
@drep :D
@95newmommy2020 Tak krupky ja taky :D
Používám jejich sprcháč Baby jemná mycí emulze 🙂
Půjčuji si mističky 😁

Taky dcerky tašku.