icon

Zdravime s Maverickem celeho Konika a doufame, ze se mate dobre. Tento tyden se pripravujeme na Dikuvzdani 🍗. Mav uz je velky pomocnik a ani se mi nechce verit, ze uz to bude jeho treti!

avatar

Zrovna jsem si vzpomněla, že jsem dlouho od Tebe nic nezahlédla. Jak se vede??? Krásné podzimní dny!!!

22. lis 2021
avatar

Jeeeee, ahojky! Moc rada vas zase vidim 😍

22. lis 2021
avatar

Taky jsem si nedávno vzpomněla, že jsem Tě dlouho neviděla 😀

22. lis 2021
avatar

@duvera I tobe 🙂 Mame se fajn, dekuji za optani 🙂

22. lis 2021
avatar
22. lis 2021
avatar

Ty si hnědovláska.... sluší ti to 🙂 jak se máte?

22. lis 2021
avatar

Jé, to je super, že ses ozvala ❤

22. lis 2021
avatar

@zdenina22 Uz nejakou delsi dobu 🙂

23. lis 2021
avatar
23. lis 2021
avatar

Ahoj, ráda tě vidím

27. lis 2021
avatar

@lv ❤️

27. lis 2021