Holky, kde sehnat těhotenské šaty za rozumnou cenu? Za měsíc jdeme na svatbu a já vůbec nevím co na sebe. Mockrát děkuji za info.
Klasické šaty kupuji v Lidlu, a na svatbu bych mrkla na Vinted, asi není potřeba vyhazovat spoustu peněz za jeden den 🙂
Nešly by nějaké z těhle?🙂
https://www.lidl-shop.cz/ESMARA-Damske-dlouhe-s...
HM ma teh.saty:-)
Já mám par na vinted😉
Kupovala jsem polskou značku Makadamia, měli krásný výběr, spoustu střihů (právě i těhotenské) a barev, kupovala jsem to v nějakém eshopu u nás. Měla jsem ty šaty na svatbě švagrové i na státnicích. Státnice jsem teda měla až po porodu, ale měla jsem ještě dost velké bříško (bylo to po pár měsíců po porodu 3. dítěte), ale měla jsem takový střih, že to prakticky nebylo poznat a vypadala jsem velmi elegantně.
https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=845&week=1 Mrkni sem...teď od čtvrtku v Lidlu 🙂
Děkuji mockrát. Kouknu co a jak.
Jedny mám napiš zprávu pošlu fotky a kdyby jdi chtěla pošlu poštou za symbolickou cenu 😉

Bonprix🙂