Super 🙂 Já taky balím po volných chvílích postupně jak mám něco koupené. Můžu se zeptat co je ta modrá krabička s plameňáky? Nebo je to to košík? Děkuji.
@lenulab to je košík na potřeby na šití.
A ja letos poprve nemam jeste skoro nic...az na par drobností
Holky klid, já taky nemám všechno, ale nějaký základ tu je. A je třeba to odklidit do Ježíškova meziskladu na půdu zabalené, aby nenechave dcerino oko nevidělo...
Ty krásko no je to za chvilku, můžu se zeptat kde jste sehnala ten parádní lego box? A vánoční papír 🤭😁
@katkapavlik To bude nějaké lego, např. : https://lego.heureka.cz/lego-classic-10698-velk...
Tenhle papír jsem kupovala minulý rok v lidlu :D
@adula000 děkuji koukni na ně ,,,, já tam balící papír kupuji po vánocích také ,🤪
@katkapavlik ten lego box byl lidl shop cca před mesicem a papír zbytek loňska.
@martiska36 👍 děkuji


já jsem tento rok nějaká marná, touhle dobou už jsem mívala nakoupeno 90 % dárku, a letos jsem úplně bez nápadů :D