jaké večeře děláte v těchto vedrech?
Těstovinové saláty, pomazánky s pečivem, grilované maso se zeleninou...
9. čer 2017
Neustále dokola různé saláty 😉
9. čer 2017
Pečivo s něčím plus kopec zeleniny.vzdycky zmizí jen ta zelenina😂
9. čer 2017
Já bych si dala spíš ty vedra 😀 Prosím pošlete nějaké i sem na západ 🙂
9. čer 2017
Dneska - v lednici byly zbytky krůtího stehna že čtvrtka - takže byl plněný pita chléb a Coleslaw salát 🙂
10. čer 2017

Teri si dnes poručila vajíčka na tvrdo. Takže chleba s máslem,salám,vajíčka a kopec zeleniny.