Dneska na gyndě - preventivka... V kabince svlékám kalhotky. Dávám si je do kabelky, aby se nikde neválely. Jdu dovnitř, vše v pořádku, ale stejně jsem trochu plašan, a když jsem nervózní, tak hodně mluvím, takže při loučení s doktorem melu, a už asi zdržuji. S tím pocitem popadnu kabelku, vyběhnu z kabinky - o pár kroků dál mi dojde, že jsem si nenasadila zpátky kalhotky... Kabinka už je zabraná 🫣😅... Jako celou cestu, až k autu jsem se modlila, aby nezafoukal vítr 😁😂, a to ještě díky bohu, že jsem vůbec byla autem 😂...
Tak zase je vedro, tak aspoň větrání😂
Nemáte dvě kabinky, kde si můžeš nechat věcí a pak se tam obléknout?
@hojda jedna byla obsazená a druhou mi právě hned zabrala paní, jak jsem vyšla 😅... Nebylo cesty zpět 😁... Ale jako větrání vážně fajn 😂... vůbec to nebylo nepohodlné, kdybych se nebála, že ze mě větřík udělá Marilyn Monroe 😂
@hojda přesně.. jsem zrovna četla, že nejhorší povolání v tomhle počasí mají pokrývači, svářeči a gynekologové.. to asi docela souhlasí 🤣🤣🤣🤣
@dashyyy 😂
Nějak nechápu, jak mohla být kabinka zabraná? 🤓 To má tvůj gynekolog kabinku mimo ordinaci nebo co? 😃
v pondělí byl mezinárodní den bez kalhotek, tak jsi to jen slavila dnes 🙂
Nějak nechápu, jak mohla být kabinka zabraná? 🤓 To má tvůj gynekolog kabinku mimo ordinaci nebo co? 😃
@piggy123 jj z čekárny do té kabinky a z ní dveře rovnou do ordinace, takže se to střídá 😅😁
v pondělí byl mezinárodní den bez kalhotek, tak jsi to jen slavila dnes 🙂
@betelgeuzz tak to sedí, vždycky mám s oslavami zpoždění 😅😁😂
Nějak nechápu, jak mohla být kabinka zabraná? 🤓 To má tvůj gynekolog kabinku mimo ordinaci nebo co? 😃
@piggy123 u mojí doktorky je to taky tak. Kabinka má dveře z čekárny. Vlezeš dovnitř a tyhle dveře si za sebou zamkneš. Druhé dveře vedou do ordinace a je na nich koule, abys je nemohla otevřít a vlézt tam, když je v ordinaci jiná pacientka. Tyhle dveře ti otevře sestra a pozve tě dál. Prostě takovej průchoďák.
@piggy123 u mojí doktorky je to taky tak. Kabinka má dveře z čekárny. Vlezeš dovnitř a tyhle dveře si za sebou zamkneš. Druhé dveře vedou do ordinace a je na nich koule, abys je nemohla otevřít a vlézt tam, když je v ordinaci jiná pacientka. Tyhle dveře ti otevře sestra a pozve tě dál. Prostě takovej průchoďák.
ty jo, to si vůbec nedovedu představit 😀 u nás normálně má kabinku uvnitř ordinace.
A není tam přes ty kabinky mimo ordinaci slyšet, když je to průchozí, co si povídá gynekolog s pacientkou, když v kabince čeká další pacientka? 😀
ty jo, to si vůbec nedovedu představit 😀 u nás normálně má kabinku uvnitř ordinace.
A není tam přes ty kabinky mimo ordinaci slyšet, když je to průchozí, co si povídá gynekolog s pacientkou, když v kabince čeká další pacientka? 😀
@piggy123 hele, neni. Ma tam bytelne dvere a ordinace je velka, s pacientkou je doktorka jeste jakoby za rohem. Opravdu neslysis.
ty jo, to si vůbec nedovedu představit 😀 u nás normálně má kabinku uvnitř ordinace.
A není tam přes ty kabinky mimo ordinaci slyšet, když je to průchozí, co si povídá gynekolog s pacientkou, když v kabince čeká další pacientka? 😀
@piggy123 jak kde, zažila jsem ordinace kde to bylo slyšet nádherně... 😂 Jako radši mám tu verzi kdy mají vevnitř prostor na převlečení, ale teď mám gyndu s kabinkou no...🤔
@piggy123 jj z čekárny do té kabinky a z ní dveře rovnou do ordinace, takže se to střídá 😅😁
@jasekd
@apokalismus
@piggy123 mam kabinku průchoďák a slyšet to zevnitř je, ale pochybuji, že někdo obsahu věnuje pozornost a i kdyby, stejně se neznáme.
@melinkaproch oblékla bych se na wc, pokud by mě to stresovalo
Nemáte dvě kabinky, kde si můžeš nechat věcí a pak se tam obléknout?