Poslední ,, úklid "v kuchyni. Adoptivní rodiče u nás ve skládku. Sedmé pěstování u konce. Kufřík zabalený. Po čtrnácti měsících zase nějak nemůžu spát. Tak holčičko buď zdravá, stále veselá, šikovná. Mámě a tátovi dělej radost. Věřím že až zakořeníš tam, kde už budeš mít veškerou lásku a péči napořád, že se setkáme. Teta hlídací. To je moc krásná nabídka🤗🤗🤗.
❤😍👌
♥️🍀
❤️🙏🏼
Já vás tak strašně moc obdivuju, já bych to nedokázala,vypiplat miminko a pak ho " odevzdat" mě by to rvalo srdce, díky bohu za lidi jako jste vy,jste úžasná ❤️❤️❤️ malé moc přeji v nové rodině jen to nejlepší,hlavně spoustu lásky ❤️❤️
Přeji Myšce štěstí 🙂 Má velkou kliku, že jste jí pěstovala právě vy a dala jí do života ten pocit, že je milována, chtěná a může být šťastná.
@zdenina22 Já to jen čtu a už mám slzy v očích a svírá mě to uvnitř. Lidé jako @miladkat jsou úžasní a měli bychom se jim hluboce klanět za to, co pro tyhle malinké sazeničky dělají 🙂
14 měsíců u vás byla? :( to je teda dost :(. Nenašli rodiče dřív nebo bio rodiče nepodepsali?
Je krásný ze jsou lidi jako vy co mají dat dělat toto víc takových laskavych žen ❤️🍀
Jste neuvěřitelná, silná a úžasná žena 😊 Smekám před Vámi 👒 A přeji malé a mamince a tatínkovi hodně moc zdraví a ať se mají moc a moc krásně v jejich společném životě 😊🍀
Ještě ty fotky, jak je to popsáno, je to moc dojemné. Tak hodně štěstí.
Jste báječná žena 🌼moc ráda sleduji Vaši obětavost ❤🌹❤
Moc dekuju, ze jsou lide jako Vy 🙏🏻 ze ti mali prcci nemusi do kojenaku, ale maji svoji docasnou opravdickou rodinu
Beruška maličká❤






❤️💙❤️