30. pro 2016
Vtip dobry, ale doufám, že na ate fotce není tvoje linka☹
30. pro 2016
A pokud je tvoje, jela tramvaj?? :D
30. pro 2016
30. pro 2016
O tom jsme se nedávno bavili se švagrem. Musela to být pěkná rána. 😔 ale spojení se vtipem je skvělé 😂
30. pro 2016
Fakt diky,hodne jsem se zasmála asi po mesici
30. pro 2016
No ty kraso
30. pro 2016
mimco2014
autorHolky linka není moje .. fotka je dána jako vtip (stažena z netu) by mě asi svihlo
30. pro 2016
31. pro 2016
Boze, presne toto se mi stalo u rodicu, dcera byla nastesti v jidelni zidlicce. Hrozny zazitek :(
31. pro 2016


Tak to je mazec, ještě že to na nikoho nespadlo.