icon
1 / 1
avatar

Tak to je mazec, ještě že to na nikoho nespadlo.

30. pro 2016
avatar
30. pro 2016
avatar

Vtip dobry, ale doufám, že na ate fotce není tvoje linka☹

30. pro 2016
avatar

A pokud je tvoje, jela tramvaj?? :D

30. pro 2016
avatar
30. pro 2016
avatar

O tom jsme se nedávno bavili se švagrem. Musela to být pěkná rána. 😔 ale spojení se vtipem je skvělé 😂

30. pro 2016
avatar

Fakt diky,hodne jsem se zasmála asi po mesici

30. pro 2016
avatar

No ty kraso

30. pro 2016
avatar

Holky linka není moje .. fotka je dána jako vtip (stažena z netu) by mě asi svihlo

30. pro 2016
avatar
31. pro 2016
avatar

Boze, presne toto se mi stalo u rodicu, dcera byla nastesti v jidelni zidlicce. Hrozny zazitek :(

31. pro 2016