Ženská si objedná do bytu montovanou skříň. Přijedou, namontujou, žena zaplatí, odjedou. Najednou projede pod okny tramvaj a skříň spadne. Co teď? Manžel není doma, tak skočí pro souseda, ať jí pomůže. Soused zvedne skříň a připevní ji vrutama ke zdi. Projede tramvaj a skřín zase spadne. Soused říká: "Víte co, já to přimontuju, vlezu do skříně a kouknu, kterej vrut povoluje první, a tam pak dám větší." Žena souhlasí a že půjde zatím postavit na kávu. V tom se vrátí manžel, vidí na stole prostřeno pro kávu a novou skříň. Otevře ji, tam soused. "Co tu děláte, sousede?" zařve. Soused se zamyslí a pak povídá: "Víte co, dejte mi rovnou přes hubu, protože když vám řeknu, že tu čekám na tramvaj, tak mi stejně neuvěříte."
Vtip dobry, ale doufám, že na ate fotce není tvoje linka☹
A pokud je tvoje, jela tramvaj?? :D
O tom jsme se nedávno bavili se švagrem. Musela to být pěkná rána. 😔 ale spojení se vtipem je skvělé 😂
Fakt diky,hodne jsem se zasmála asi po mesici
No ty kraso
Holky linka není moje .. fotka je dána jako vtip (stažena z netu) by mě asi svihlo
Boze, presne toto se mi stalo u rodicu, dcera byla nastesti v jidelni zidlicce. Hrozny zazitek :(


Tak to je mazec, ještě že to na nikoho nespadlo.