17. pro 2024
Tj paráda!!!
17. pro 2024
Musí ji to bavit a dělat radost. 🤗
17. pro 2024
Teda ta je dobrá 😃 Moje mamka je teda mladší, ale taky peče ve velkým, má asi 20 druhů. Hold jejich generace není líná.
17. pro 2024
misicka1988
autor@daisymaminka Je to tak 😊
17. pro 2024
misicka1988
autor@klokanka31 Taky to tak vidím 😀 Já peču alespoň 3-4 druhy, abych nevyšla ze cviku 😊
17. pro 2024
Skvělá maminka ❤️
18. pro 2024
Smekám, topit do kachláčů tak, aby cukroví nespálila, je umění. Nejvíc mi tam chybí skleněný průzor na dvířkách.
18. pro 2024
Také bych chtěla mít takovou maminku a babičku dětem....ta moje na nic z toho není 😐 Ale každému to moc přeji!
18. pro 2024

no teda♡mamka boduje