U nás je to naopak 😄 Mamka nesnáší pečení cukroví, nějaký vykrajování, válení rohlíčků nebo zdobení, to je její noční můra 🙈 Mě to baví a vždycky bavilo. Takže u nás peču už 20 let já pro mamku.
Taky dostanu, taky jsem říkala ať se šetří, že si letos napecu. A pekla stejně.
Maminka je skvělá 👍
Krásné cukroví, úplně se mi sbihaji sliny😋 maminka je úžasná😍!!
Já právě stíhám napéct max 3 druhy, tak jsem strašně mamince vděčná 🙏 Pekla bych víc i docela ráda, ale pracují v odvětví které je před Vánoci dost vytížené. Tak jednoduše nestíhám 😔
Letos jsem si poprvní v životě cukroví krémové objednala. Nějak to s prací nestíhám a představa, že budu vyfluslá a do toho v práci pořád...neee, děkuji, ulehčím si. Máš super mamku, tu mou by to v životě nenapadlo, ani sestru. Jednu dobu jsem jim nabízela, že když dělám to svoje, že napeču víc a povyměňujeme. Neprošlo to
U nás péče také mamka (ale jeste ji není 50).Péče 3dceram,me tchýni a pár kousků i svým sourozencum.Dela vždy min 20druhu...moc si toho vážím
Ja to mam jeste lepsi - pece mi mamka i tchyne 🙂 Ja udelam 3 druhy (perniky, linecke a kulicky) s detmi pro radost jejich. Pect me bavi, ale ne mrnave cukrovi.
Ježíši, má to krásný, nemůže nám taky napéct?😭🙏
Já právě doslepovala linecké...v týdnu mě čeká ještě poslední pečený druh, vínové cukroví, teď o víkendu jsem nestihla nic, včera jsme byli celý den u mé rodiny, dnes zase u tchánů, tchyně slavila narozeniny. No a nepečené až tak ve čtvrtek, pátek...
@bruckner Já myslím že je šťastná že už má hotovo 😁😂
@ninive211 Dnes jsem zvládla udělat těsto na rohlíčky, tak doufám že zítra nebo pozítří dorazím z práce tak, abych je zvládla i upéct 🙄😃 Bude se jednat o moje první letošní vlastnorucni cukroví 🙄😃
Jako naše babi . 😁je ji přes 80 ,každý rok tvrdí te už pect nebude a každý rok dostaneme každý tak 6 krabic , minimálně 10 druhu 🙈😂
No ta je skvela!
U nás peče 90 léta babička s dědou - asi dvacet druhů. Už 30 let říká, že je to poslední cukroví a další nebude 🤣 minimálně 5 let se s ní snažím domluvit, že přijedu na kurz pečení a ještě mě nevzala... bydlí 250 km od nás a nějak se nedokážeme na čase domluvit, protože oni přece nestíhají a zrovna nemají čas 🤣
@bruckner
@ev.ka Holky to je mi moc líto 😔 Rozumím vám.. takhle zapaluji svíčku tatínkovi skoro 30 let 😔

Já mám takhle skvělou ségru. @berinecka, ví,že pečení nesnáším a tak napeče😋🥰 a luxusně.
Já naopak dělám vánočky.