#2procenta Koník po dnech mlčení konečně zařechtal a toto zplodil: https://www.modrykonik.cz/o-komunikaci-o-zmenach/
Takže: když se ti to nelíbi, jdi, my te nedrzime

Aha takže at píšeme 2 procenta jak chceme oni prostěs náma nekomunikují.Pozor koníku řev na náměstí má kolikrát větší sílu jak trapný článek.
Tak hlavně si Koník musel dloubnout i do samotných uživatelek, to je neuvěřitelný...
To si dělají prdel neee?!!😕😕😕
Hmm, mrzí me to, ale fakt se to posunulo uplne do nekam jinam. Bylo to lidsky mile, jeste za Martina, tohle uz je v ...
Takze konik se snazi pusobit na city a zda se mi to. Nebo v podstate nic nevysvetlil? Jen to nejak okecal... tak nejak to delaji i politici.ne?
Ano jasna slusna srozumitelna odpoved... ktera slusny zpusobem saha do svedomi nekterych 🙂.
jako ze umele vyvolavame konflikty? Ze do sebe sijeme? Ale to my vime, ne? Obcas to tak ve slepicarne byva, o to tady sakra vubec neslo...
Takovou aroganci jsem nečekala. Ale co se divím, když jsou arogantní i někteří ambasadoři. Ale o to jde - o reklamy. Zrovna před chvílí zase jedna byla v ip 😖
Proč mě to nepřekvapuje 😖
Rikam si, aby z pokrikovani nebylo zvoneni klicema..
nejak jsem se ke vsemu celou dobu nevyadrovala, ale mam pocit, ze jsme se nedozvedeli nic nového 😲
@pisisvori já málokoho nesnáším. Gratuluju 😀 😀 😀
@1kristyna22 i takove veci nekdy byvaji pocta 🙂.
@pisisvori však ano, tak jsem to myslela 👍

jsem to věděla, udělali z nás idiot*