icon

#2procenta Koník po dnech mlčení konečně zařechtal a toto zplodil: https://www.modrykonik.cz/o-komunikaci-o-zmenach/

avatar

jsem to věděla, udělali z nás idiot*

sticker
10. led 2017
avatar

Takže: když se ti to nelíbi, jdi, my te nedrzime

sticker
10. led 2017
avatar

Aha takže at píšeme 2 procenta jak chceme oni prostěs náma nekomunikují.Pozor koníku řev na náměstí má kolikrát větší sílu jak trapný článek.

10. led 2017
avatar
mmlenka
autor

Tak hlavně si Koník musel dloubnout i do samotných uživatelek, to je neuvěřitelný...

10. led 2017
avatar

To si dělají prdel neee?!!😕😕😕

10. led 2017
avatar
10. led 2017
avatar

Hmm, mrzí me to, ale fakt se to posunulo uplne do nekam jinam. Bylo to lidsky mile, jeste za Martina, tohle uz je v ...

10. led 2017
avatar

Takze konik se snazi pusobit na city a zda se mi to. Nebo v podstate nic nevysvetlil? Jen to nejak okecal... tak nejak to delaji i politici.ne?

10. led 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Ano jasna slusna srozumitelna odpoved... ktera slusny zpusobem saha do svedomi nekterych 🙂.

10. led 2017
avatar

jako ze umele vyvolavame konflikty? Ze do sebe sijeme? Ale to my vime, ne? Obcas to tak ve slepicarne byva, o to tady sakra vubec neslo...

10. led 2017
avatar

Takovou aroganci jsem nečekala. Ale co se divím, když jsou arogantní i někteří ambasadoři. Ale o to jde - o reklamy. Zrovna před chvílí zase jedna byla v ip 😖

10. led 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@kulimaxi Asi tam sedí ročníky 90 a výš, co už neví, KDE probíhala sametová revoluce. A doma v obývácích to fakt nebylo.

10. led 2017
avatar

@apacheee jeste ne...

10. led 2017
avatar

Proč mě to nepřekvapuje 😖

10. led 2017
avatar

Rikam si, aby z pokrikovani nebylo zvoneni klicema..

10. led 2017
avatar

nejak jsem se ke vsemu celou dobu nevyadrovala, ale mam pocit, ze jsme se nedozvedeli nic nového 😲

10. led 2017
avatar

@pisisvori já málokoho nesnáším. Gratuluju 😀 😀 😀

10. led 2017
avatar

@1kristyna22 i takove veci nekdy byvaji pocta 🙂.

10. led 2017
avatar

@pisisvori však ano, tak jsem to myslela 👍

10. led 2017