Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
modrykonik
1. pro 2019
684 

Vánoční nadílka od Ambasadorek: 14 dní soutěží a inspirace

Shánění dárků a stromečku, pečení cukroví, vánoční úklid... Takhle pro většinu z nás vypadá kolotoč, do kterého každé Vánoce nasedáme a nedá se z něj jen tak vystoupit. Na Modrém koníku si však můžete od těchto povinností chvíli odpočinout, inspirovat se recepty na cukroví, pobavit se a možná také něco vyhrát pro sebe, své blízké nebo své nejmenší. Jako každý rok se o to postarají naše Ambasadorky, které si pro vás připravily dvoutýdenní maraton zajímavých článků a soutěží! Vánoční dny s Ambasadorkami začínají! 

Výhry budou pestré a půjde například o kosmetiku, úklidové prostředky, hračky nebo dětskou výživu. Pokud se na vás při soutěži neusměje štěstí, každý den vám Ambasadorky alespoň naservírují inspiraci na vánoční tvoření a pečení s dětmi. Sledujte od 2.12. do 14.12.2019 hashtagy #vanoce_s_ambasadorkami a #tyden_s_ambasadorkami.

Jak budou dny s Ambasadorkami probíhat?

Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. Každý den vyhlížejte od jedné z Ambasadorek článek na téma Pečení s dětmi a každý tento článek bude doprovázet také soutěžní článek od jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte. Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku.

 • Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho v soutěžním článku.
 • Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen bude buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

 1. Dát like soutěžnímu článku.
 2. Odpovědět v komentáři na soutěžní otázku.
 3. Dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky).

Startujeme v pondělí 2.12.

Najděte si každý den od 2.12. do 14.12. alespoň jednu klidnou chvilku, kdy si zapnete Modrého koníka a podíváte se, jaká soutěž probíhá 🙂 To stejné platí i v případě, že budete hledat zajímavé recepty na vánoční cukroví a pečení s dětmi. Nenechte se semlít předvánočním stresem a nezapomínejte na chvíle pohody a radosti s rodinou a vašimi nejbližšími. 

Krásné vánoční svátky vám přejí Ambasadorky a Modrý koník!

#vileda     #babydove     #pepco     #dm     #sunar     #zapfcreation     #joie     #fisherprice     #sterimar     #femibion     #fredandflo     #lassig

  Těším se 🤩😍

  1. pro 2019

  Mě se strašně líbí ty vaše nové profilové fotky 🥰 přijde mi to jak na volbu Miss, akorát tady bych fakt nevěděla, kterou zvolit..sluší vám to všem, holky!

  1. pro 2019

  Už se těšíme

  1. pro 2019

  Moc se těším 🙂

  1. pro 2019

  Já se také těším

  1. pro 2019

  Také se těším

  1. pro 2019

  Moc se těším 🙂

  2. pro 2019

  Zatím jsem nesoutěžila, protože bych výhru neužila a nechci ji "blokovat" pro nějakou jinou maminku (říkám si, že pak třeba vyhraju něco, co opravdu budu moc chtít 😀), ale na soutěže jsem se dívala a moc se mi líbí zadání a pokládané otázky. Hned mě to přimělo k přemýšlení a vzpomínání, které bylo velmi milé a vzpomněla jsem si na věci, co jsem si už skoro nepamatovala 🙂. Díky za to!

  4. pro 2019