@monny3 já jsem na něj zrovna včera v hračkářství (zabte mě) koukala a je fakt vysoký a mohutný. K němu by Jonda potřeboval štafličky 😁
25. bře 2019
@monny3 já jsem na něj zrovna včera v hračkářství (zabte mě) koukala a je fakt vysoký a mohutný. K němu by Jonda potřeboval štafličky 😁
To vypadá mile 😍 jen mě zaráží ta výška 😲