Přišel nám balíček novinek od #fisherprice a Maxim je totálně nadšený z nočníku 🐧👶🔝 asi je to ale tím, že si myslí, že je to sedací buben 🥁😄🎵 já každopádně oceňuji decentní nordic styl (doslova s tím tučňákem 😉 )
@monny3 já jsem na něj zrovna včera v hračkářství (zabte mě) koukala a je fakt vysoký a mohutný. K němu by Jonda potřeboval štafličky 😁
25. bře 2019

To vypadá mile 😍 jen mě zaráží ta výška 😲