@tetriska psala jsem bez isofixu..ale dekuju
1. lis 2019
@leniczka23 jeee, promiň, to jsem přehlídla 🤦🏻♀️
1. lis 2019
@tetriska nic se nedeje..si hodna😊
1. lis 2019
Krásný výsledek.
Pobavilo mě to nejlehčí 😀 když ji předělávám do jiného auta, můžou mi ruce odpadnout 😀. To existují ještě těžší jo ? 😀
1. lis 2019
Holky co jí máte, jak je to s těma vyskakujicima "křídlama" proti bočnímu nárazu? Z videa to vypadá, že to vyskočí samo jak se dotáhnou pásy... Jak to je? Dá se pak jedna strana sklopit manuálně jako u starších joie sedaček? Ptám se kvůli tomu, kdybychom měli vedle ještě jinou sedačku...
1. lis 2019

@leniczka23 😉