Slíbila jsem, že přinesu informace o testování autosedačky Joie i- Spin 360 a přináším jen ty nejlepší zprávy!
Z výsledků testu vyplývá, že Joie i-spin 360 má ze všech doposud testovaných otočných autosedaček:
* nejlepší celkové hodnocení 1,8
* nejlepší skóre za bezpečnost 1,7 (při poutání proti směru jízdy dokonce 1,3)
* nejlepší skóre za ochranu při bočním nárazu
* nejnižší riziko nesprávné instalace (z úplně všech doposud testovaných sedaček v historii testu ADAC)
* nejlepší pozice pro dítě
* nejlehčí z otočných sedaček
* zpracování je hodnoceno jako špičkové!
Takže pokud nad ní váháte, neváhejte! Lepší otočnou autosedačku prostě nenajdete! 😉
@tetriska psala jsem bez isofixu..ale dekuju
@leniczka23 jeee, promiň, to jsem přehlídla 🤦🏻♀️
@tetriska nic se nedeje..si hodna😊
Krásný výsledek.
Pobavilo mě to nejlehčí 😀 když ji předělávám do jiného auta, můžou mi ruce odpadnout 😀. To existují ještě těžší jo ? 😀
Holky co jí máte, jak je to s těma vyskakujicima "křídlama" proti bočnímu nárazu? Z videa to vypadá, že to vyskočí samo jak se dotáhnou pásy... Jak to je? Dá se pak jedna strana sklopit manuálně jako u starších joie sedaček? Ptám se kvůli tomu, kdybychom měli vedle ještě jinou sedačku...

@leniczka23 😉