Holky, dezinfikuete doma nakup, nebo uz ne
Ne a nedělala jsem to ani předtím
Ne ani nedělala
Nikdy jsem to nedělala.
:D :D to fakt nedělám :D
Co ? 😀 To by mě ani nenapadlo.
🤣🤣🤣🤣 Jj, pak se jeste pokrizujeme a vymytame ďábla 🤣🤣 promin, ale fakt me to hned napadlo, jak jsem si predstavila 🤔 nic se nesmi prehanet.
V konečným závěru si myslim, že dezinfekce udělá víc škody než užitku. Ono žít ve sterilním prostředí není nic dobrého.
Ne a nikdy jsem to nedělala, ale v okolí vím o dost holkách, co to dělají pořád.
Pár týdnů jsem to dělala, teď už ne.
Ne nikdy jsem to ani nedelala...
Udělala jsem to dvakrát. Bydlíme s mou 73 letou mamkou a bála jsem se... a dnes? Už mě celej vir nebaví, s.rem na něj 😀😀
Už ne.
na co dezinfikovat nakup? 😀
Ani teď, ani předtím jsem to nedělala
Nedělala jsem to nikdy, v našem případě my to přišlo zbytečné, má rodina se kterou žijeme chodila celá dál do práce, tak proč se tím zdržovat.
Ne nikdy
Nikdy jsem to nedělala.
Nikdy jsem to nedělala.
Ne a ani mě to teda nikdy nenapadlo 🙏😃
boty si taky desinfikujete, když přijdete z venku? Oblečení? Vlasy?😲
@zuzineckah taky mě to napadlo. Když se dezinfikuje nákup, tak jak to je s ostatníma vecma, tedy nejen u zakladatelka dotazu, to bude asi dělat více lidí.
@hyacintka11 kamarádky sousedka nevylezla z baráku dva měsíce. Nákup si pokaždé nechala dovézt, nechala ho den venku, pak vydesinfikovala a až pak vzala domů😂 to mě docela rozsekalo teda😂
@zuzineckah i maso, vejce, mliko, syry...? 😳
@zuzineckah hele, já se nedivím. Já zpočátku byla taky strašně vyděšená, vždyť se téměř od nového roku nemluvilo o ničem jiném než o koronaviru. Možná kdybych nebyla líná, tak bych dezinfikovala taky 😂
Ne nikdy 😅
@jijulka taky jsem se ptala, ale ano, protože byla celkem kosa, žejo. Platila vše předem, kurýrovi otevírala vrátníkem, měl stanovené místo u garáže ve stínu, kam nákup vždy položil a vypadl😂 Jsem si nemohla pomoct a vytlemila jsem se brutálně, protože jsem si hned vzpomněla na scénu ze Sám doma, jak Kevin pustil pizza boyovi tu střílecí scénku😂
@hyacintka11 jako jo, opatrnost byla jistě na místě. Já chodila tedy do obchodu cca jednou týdně, s rouškou a rukavicemi, ale desinfikovala jsem si max ruce a volant + páku. Nějak jsem začala být v klidu, když jsem viděla, že ta smrtnost není nijak extrémní a víc lidí je s mírným průběhem, ne-li bezpříznakových, než těch kritických... Teď už neřeším téměř nic, jen to, co musím
Ne ani jsem to nikdy nedělala..
Nedělala jsem.Ani by mě to nenapadlo o něčem takovým přemýšlet ,až jsem to slyšela od Primuly.
Na to nemam cas ani kapacitu 😂😂
Ne ani teď ani předtím
Jasně, hlavně rohlíky dycky pořádně postříkam a taky koblížky... Omlouvám se, tomu nešlo odolat 🙂 ne nedesinfikuji a nedělala jsem to
Davno ne... Ted jsem dokonce slysela,ze by bylo lepsi donest si to takhle domu a mit nak malou davku,nez nakoupit primo od nakyho kaslala
Tohle se tu řešilo a já si tehdy ťukala na čelo. A pak jsme byly s dcerkou na víkend u našich po dvou a půl měsících a vidím mamku, jak si otírá nákup 🤦🏻♀️ že jí teta (její ségra) navrtala. Důchodci už se děsí navzájem tyjo...
Maminka spolužačky moji dcerky dezinfikovala ovoce slivovici... Konkrétně mluvila o jahodách. Asi měli doma veselo. Ale k dotazu,ne nikdy jsem to nedělala a nedelam
Udělala jsem to dvakrát. Pak jsem zjistila, že jsem úplně ve schize, co jsem otrela, co ne, šla jsem si asi 5krat mýt ruce... A pak jsem si řekla, že zbláznit se nechci.
Nikdy jsem to nedělala. Jenom už nepiju ovocné pivo přímo z plechovky ale liju do skleničky.
Já jsem ho 2x umyla a když byl zpočátku ten boom.. pak jsem si řekla,že jsem asi magor a nechala toho..
No neco obcas otru desinfekcnim ubrouskem. Treba ted baleni od nutrilonu. Neco nechame na dva dny v karantene - jakoze ty trvanlive - ale ne striktne - ale tedy nevidim rozdil v situaci na zacatku a ted... Korona tu porad je, jde spis k zvazeni individualnich rizik vasi rodiny...
Nedezinfikovala jsem nikdy.