Holky potřebuji poradit. Zde MK při dny s Kik jsem vyhrála poukazky už to bude 14 dni vůbec nikdo se neozval, nikdo nekomunikuje prostě nic. Vyhrály jsme tři s jednou maminkou @klara_kik komunikuje/komunikovala a námi 2 nikdo. Co s tím? Nejde o tu výhru ale o přístup. ...
mám pocit,že to vyhlašovala ambasadorka,nebo se pletu?Nejdříve bych napsala jí
12. lis 2018
Já napsala na email, který mi ambasadorka napsala a poukázka dorazila v pátek.
12. lis 2018
Ja vyhrala jeste se 4 holkama 7.10. balicek od Alpy a taky porad nic. Takze bych byla trpeliva😉
12. lis 2018
nijij
autorDěkuji zda se být vše vyřešené
12. lis 2018
Ahoj dámy, omlouvám se ještě i takto veřejně. Nestihli jsme v KiKu poukázky poslat kvůli nemocem, ale už pracujeme na nápravě. Děkuji za pochopení 😇
12. lis 2018
Zkus konik testuje, nebo se obratit na nejakeho admina.