Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
nugat_cz
12. lis 2018 Čtené 145x

Známá značka kojenecké výživy, v našich končinách s nejdelší tradicí, hledá u nás na Koníku svou Ambasadorku. Sunar se již dlouhá desetiletí věnuje výživě pro zdravý vývoj těch nejmenších. Od roku 1936 provází každou novou generaci na startu do života. Spolu s námi může provázet i vaše malé ratolesti.

Jaké vlastnosti by měla Ambasadorka mít?

Nová Ambasadorka by měla být maminkou dítěte kolem 6. měsíce věku, které pomaloučku odstavuje, nebo už nekojí. Výhodou je, pokud má děťátko i staršího sourozence a tvoří tak krásnou veselou rodinku. Ambasadorka by měla umět pěkně fotografovat a mít zálibu v blogování a tvorbě příběhů. Měla by být samostatná, iniciativní, kreativní, spolehlivá, schopná odrážet negativa a klidně argumentovat. Měla by mít aktivní životní styl a s celou rodinou být stále v pohybu. Také mít pozitivní vztah k jídlu, které je u ní doma vždy pestré a barevné a měla by mít chuť se učit nové věci o dětské stravě a výživě. Děti jsou pro ni tím nejdůležitějších v životě, věnuje se jim, stále vymýšlí nové hry a zábavu, jimiž dětem dělá dětství tím nejkrásnějším obdobím.

Neměly by jí dělat problém různé kreativní soutěže, psaní článků a příspěvků o produktech Sunar a Sunárek, kterým sama věří, protože svým dětem chce dávat to nejlepší.

Práce Ambasadorky má hned několik výhod. Kromě zábavy, samostatnosti a učení se novým věcem, to jsou:

- nové a moderní dovednosti vhodné do současného on-line světa,

- systematická práce na jednom konkrétním projektu z pohodlí domova,

- příležitost se propagovat a budovat si portfolio,

- pracovat ve skvělém týmu lidí ze Sunarua Modrého koníka,

- a samozřejmě finanční odměnu - 4 706 Kč měsíčně.

Pokud se chcete zapojit do konkurzu na Ambasadorku pro Sunar, vyplňte tento dotazník - Sunar hledá Ambasadorku. Čas na zapojení se máte do neděle 18.11.2018. Napište o sobě vše, co považujete za důležité. Buďte smělé, kreativní a hravé. Těšíme se na vaše dotazníky plné nápadů a kreativity. Popište své dětičky a nezapomeňte zmínit, zda se děťátko odstavuje nebo kojení kombinujete s náhradní kojeneckou výživou.

Kandidátky do druhého kola výběru oslovíme interní poštou a předáme jim další pokyny. S vítězkou následně před spuštěním spolupráce proběhne úvodní školení.

Držíme vám palce!

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
2. lis 2018 Čtené 73x

Milé maminky,

ráda bych vám oznámila, že máme novou koníkovskou Ambasadorku, Moniku @monny3, která se stala tváří oblíbené značky Fisher-Price. Takže jsme se konečně dočkaly výsledku konkurzu. :slight_smile: Tato značka již přes 80 let pracuje na hračkách, které obohacují život mladým rodinám po celém světě a dělá děti šťastnými a veselými.

Sledujte Moničin blog, protože se na něm dozvíte hromadu informací, budete si moci přečíst její recenze a také si zasoutěžit o tyto veselé a kvalitní hračky. A především, její syn Maxim vám také ukáže, proč hračky Fisher-Price tak miluje. Ráda bych vás pozvala i do skupiny "Fisher-Price", do které můžete přidávat své vlastní zkušenosti.

Moniko, za celého koníka ti držím palce a přeji, ať se ti dobře pracuje a hraje. :relaxed:

Hezký den všem,

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
27. zář 2018 Čtené 73x

Ahoj holky a holčičky!

Mám moc dobrou zprávu pro všechny milovnice růžové, třpytek, šatiček, doplňků a panenek BABY Born a Baby Anabell. Moc ráda bych vám představila maminku Báru, @kikina7, která se stala Ambasadorkou pro Zapf Creation.

Bára má dvě dcery, které svět panenek přímo milují a hraním tráví hodně času. A Bára si tento holčičí svět taky užívá, protože dokonale zná nabídku panenek a jejich doplňků. Ráda vám představí novinky, vychytávky a radost ze hry ze svého soukromí. Bude vás provázet krásným světem panenek a holčičích her, budete spolu vybírat vánoční dárky a možná si i zasoutěžíte o něco velkého.

Přidejte se do skupiny Zapf Creation - ráj pro holčičky a podpořte tak Báru. A pokud máte doma nějaké panenky a doplňky BABY Born a Baby Anabell, tak vložte do skupiny fotografii vaší sbírky.

Jen růžová to může být!

Krásný den,

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
30. srp 2018 Čtené 503x

Pochopení důležitosti hry s hračkami pro rozvoj a vytváření dětských schopností bylo před více než 80 lety impulsem pro vznik značky Fisher-Price, jejíž mateřská firma je Mattel. Od té doby značka pracuje na hračkách, které obohacují život mladým rodinám po celém světě a dělá děti šťastnými a veselými.

A právě pro Fisher-Price, značku, která pomáhá dětskému rozvoji, hledáme Ambasadorku.

Jaká by měla Ambasadorka Fisher-Price být?

Měla by to být samostatná, proaktivní žena s velkým zápalem a vášní pro tvoření, hraní a zlepšování svých schopností. Miluje hraní se svými dětmi, ráda s nimi vymýšlí různé hry a dětem věnuje maximum svého času.

Také by měla mít neformální, ale inteligentní projev, být kreativní, hravá a veselá. Má vlastní styl, velmi dobře sama sebe zná a umí pracovat s lidmi. Její děti by měly být ve věku do 3 let, aby si mohly hrát s hračkami Fisher-Price vhodnými pro nejmenší a aby s nimi mohly také růst. Výhodou je, pokud má doma ještě školkaře, který rád objevuje svět.

Práce Ambasadorky má hned několik výhod. Kromě zábavy, samostatnosti a učení se novým věcem, jsou to:

nové a moderní dovednosti vhodné do současného on-line světa,

• systematická práce na jednom konkrétním projektu,

• příležitost se propagovat a budovat si portfolio,

• pracovat v týmu lidí z Fisher-price a Modrého koníka,

• a samozřejmě finanční odměna - 4706 Kč měsíčně.

Pokud se chcete zapojit do konkurzu na Ambasadorku pro Fisher-Price, vyplňte tento dotazník - Fisher-Price hledá Ambasadorku. Čas na zapojení se máte do 2. 9. 2018. Napište o sobě vše, co považujete za důležité. Buďte smělé, kreativní a hravé. Těšíme se na vaše dotazníky.

Držíme vám palce!

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
1. srp 2018 Čtené 131x

Ahoj maminky,

něco končí a něco začíná. PEPCO, vaše oblíbená značka, naskakuje na vlnu s novou energickou Ambasadorkou Katarínou @tratatundra a máme moc velkou radost, že vám ji můžeme představit.

Po 3 letech přichází čas na změnu a proto máme radost ze svěží novinky a těšíme se na zbrusu nové nápady a soutěže. Věříme, že se vám tato změna bude také líbit a že se necháte inspirovat. Skupinka zůstává stejná, a pokud ještě nejste jejími členkami, tak se přidejte, aby vám neunikly žádné nové informace.

Katko, držíme ti palce a přejeme hodně štěstí.

P.S.: Kamila koníka neopouští, nebojte. Bude tu i nadále na svém profilu a užívat si koníka jako každá jiná maminka. Svůj úkol zvládla krásně a jsme rádi, že jsme ji měli v týmu. Kami, máme tě moc rádi.

Čti celý článek
nugat_cz
1. srp 2018 Čtené 41x

Milé maminky, ahoj,

máme moc velkou radost, protože již známe Ambasadorku Stérimar a můžeme vám představit Kristýnu @kristinandbaby.

Je to maminka dvouleťáka Matýska a manželka milujícího muže.

Na koníku vás bude informovat o značce Stérimar a výhodách jejího užívání pro malé i velké. Období alergie je stále v plném proudu, čeká nás období rýmy, děti nastoupí do školky a školy... Nosy budou středem zájmu. S Kristýnou a Stérimarem se dostane nosům a nosíkům té správné péče a o jejich hygienu bude postaráno. Přidejte se proto do její skupinky, ve které můžete o produkty Stérimar soutěžit a dozvědět se také informace, se kterými budete připraveny na nosní nepříjemnosti.

Kristýnko, přejeme hodně štěstí a ať se ti daří.

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
31. črc 2018 Čtené 241x

Je to už přes 3 roky, co jsme vám představili moc šikovnou, hodnou a lidskou Ambasadorku oblíbené značky PEPCO. Za ty roky vám ukázala mnoho inspirací na zútulnění domova, dětských pokojů, dala vám nápady na výhodné nákupy dětského oblečení a dárků. Rozdávala srdíčka a radost.

Taková byla Kami @kami1984, Ambasadorka PEPCO, se kterou se teď loučíme. PEPCO ovšem na koníku zůstává a bude tu pro vás nadále. A taky s novou Ambasadorkou... Více vám neprozradím, čekejte na zítra.

Kami, měj se moc hezky a za celého koníka přeju hodně zdraví a štěstí v dalším životě.

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
25. črc 2018 Čtené 725x

Hledáme Ambasadorku pro ryze holčičí svět, hledáme totiž tvář pro značku panenek BABY born:registered: a Baby Annabell:registered: od Zapf Creation.

Zapf Creation AG je výrobcem funkčních panenek a doplňků pro ně už více než 85 let. Ze samotných panenek se postupem doby staly celé herní koncepty. Díky široké škále doplňků se panenky mohou stát v podstatě čímkoli a holčičky tak mají stále nové podněty, jak si s nimi hrát. Společnost se snaží o to, aby mezi produkty a jejich zákazníky vznikla natolik pozitivní vazba, že se k nim i po letech, například když se původně malé holčičky stanou samy maminkami, budou rády vracet. A že se vrací stále, dokazuje fakt, že panenka BABY born:registered: je v současné době nejoblíbenější panenkou v České republice.

Jakou kandidátku na post Ambasadorky hledáme?

  • mladou maminku holčičky nebo holčiček v předškolním věku, které si rády hrají s panenkami,
  • měla by panenky znát a mít o nich základní povědomí - výhodou je zkušenost z vlastního dětství a příjemné vzpomínky na tato léta,
  • měla by to být aktivní a komunikativní maminka, která využívá čas mateřské dovolené ke svému rozvoji, ale taky nezapomíná na krásná dětská léta a i pro své děti je dělá kouzelnými,
  • taky by měla umět stylisticky a poutavě psát a fotografovat.

Ambasadorka by měla být vždy po ruce, aktivně komunikovat a pomáhat ostatním maminkám s výběrem panenek a doplňků. Dále by měla tvořit komunitu maminek, kterou produkty značky baví a líbí se jim. Měla by mít také chladnou hlavu a rozvahu a brát svět pozitivně. Na koníku by se měla cítit jako doma a znát a využívat jeho základní funkce. A protože se ráda a ochotně učí, ráda poznává nová zadání a zbožňuje práci v týmu, má ideální předpoklady pro to, stát se Ambasadorkou.

Jaké výhody práce Ambasadorky přináší?

  •  systematickou práci na jednom konkrétním projektu,
  •  nové a žádané dovednosti, které zaujmou v životopisu,
  •  jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím velmi oblíbené značky Zapf Creation,
  •  skvělý tým Modrého koníka,
  •  a samozřejmě finanční odměnu - 4706 Kč měsíčně

Pokud se chcete zapojit do konkurzu na Ambasadorku pro Zapf Creation, vyplňte tento dotazník - Zapf Creation hledá Ambasadorku. Čas na zapojení máte do 26. 7. 2018.

Napište o sobě vše, co považujete za důležité. Blogujete? Vymýšlíte se svojí dcerkou zajímavé hry a neustále se radujete? Máte zajímavé a neobvyklé volnočasové aktivity?

Napište nám to poutavě, kreativně a originálně.

Držíme vám palce!

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
7. kvě 2018 Čtené 77x

Ahoj, maminky,

máme obrovskou radost, že vám můžeme představit další mladou aktivní maminku, která bude na koníku působit jako Ambasadorka Baby Dove. Ireno, vítej!

Irčin blog najdete pod nickem @vanea a doporučujeme mu hned dát lajk, protože se na něm dozvíte množství informací z jejího každoddenného života s malým synkem. Je stejně jako výjimečná, tak i reálná, protože se na nic nehraje, má své radosti i starosti. Je přesně jako značka Baby Dove - reálná, lidská a nepodléhá módním diktátům.

V její skupině - Baby Dove - pro skutečné Mámy najdete i vy své místo pro výměnů zkušeností, rad a odpočinku. Irena si pro vás připravila množství soutěží o produkty i srdíčka a hodně informací o značce, která se postupně dostává na náš trh. Irči, měj se na koníku jako Ambasadorka hezky a nech se ti daří.

Máte se s ní prostě na co těšit.

Petra

Čti celý článek
nugat_cz
25. zář 2017 Čtené 159x

Kožená nebo koženková bunda právem patří k povinnému kousku v šatníku každé z nás. Je jak sexy, tak i praktická a funkční a oživí každý outfit. Ochrání před větrem a snese i polití čajem od těch nevinných dětí (vyzkoušeno, ověřeno).

Já jednu černou koženou bundu mám a musím říct, že mě zachránila už několikrát. Zatím mě nezklamala. S tímhle kouskem vyčaruji ze sebe holku jako lusk.

Ale víte, že kožená bunda je trendy více než 60 let? Ano, tato nestárnoucí klasika má za sebou bouřlivou historii a nosí se až dosud. Tak se podívejme, jak to s ní vypadalo v minulosti.

Sexy padesátky

Která z nás by neznala sexy hocha s pronikavým pohledem v bílém triku, džínách a černé koženné bundě? Ano, James Dean, ikona své doby, je prototypem drsného muže, který žije nezávazně a rebelsky jen pro dnešek. Bouřlivé vody se otevřely, abychom z nich mohli dodnes čerpat inspiraci. Další jména jako Marlon Blando nebo Elvis Presley určili, že kožená bunda udělá v historii oblékání ještě mnoho. A taky, že udělala.

Sidovka na koncert

Osmdesátky byly všelijaké, jen ne pokojné a plaché. Z Británie se začal šířit punk a s ním i styl oblékání, který následovali kluci i holky. Kožené bundě byly doplněny cvočky, špendlíčky, nity i odznaky. Život a hudba byly rychlé a nestálé, zatímco kožená bunda si upevnila svou pozici. Byla všude, v každé barvě a střihu. Ale vedla černá. Po hudebníkovi, Sidu Viciousovi, se nazývala sidovka.

Celebrity a jiné hvězdy

Doba šla dál a koženou bundu si oblíbili téměř všichni. Hvězdy a celebrity a co je nejdůležitější, také běžné ženy jako my. Nechaly jsme se inspirovat Heidi Klum nebo Kim Kardashian, herečkami, zpěvačkami a blogerkami.

Dnes

Jak sem už řekla v úvodu, kožená bunda dodá šmrnc a šťávu každému outfitu. A navíc, hodí se ke každému typu postavy. Jednoduše nehrozí, že s ní šlápneme vedle, je elegantní, sportovní i street - vše se dá vykouzlit s nadčasovou koženkovou bundou. Například s touto z modino.cz, e-ehopu, kde naleznete oblečení na různé příležitosti.

Jaký outfit volíte s bundou vy? Dejte mi vědět v komentáři.

-----

Tento článek vyšel s podporou modino.cz

Čti celý článek