icon

Anketni otázka: kolikaty den po kontaktu s nemocnym nestovicemi se u vasich deti objevil první pupinek? Piste jen čísla 🙂 diky za spolupráci 😉

avatar
26. črc 2016
avatar

2 týdny asi 🙂

26. črc 2016
avatar
26. črc 2016
avatar

během třetího týdne, tipla bych tak 17. den u obou.

26. črc 2016
avatar
26. črc 2016
avatar

16, a druhy 15 po prvni

26. črc 2016
avatar

inkubacni doba je 2-3 tydny od styku s infekčními nestovicemi... pred mesicem jsem to zjistovala

26. črc 2016
avatar

@stefany266 to já samozřejmě vím 😉 dělám průzkum, jak to nakonec bylo.

26. črc 2016
avatar
26. črc 2016
avatar

První nevím, nakazil se ve školce, dcera pak přesně po 14 dnech.

26. črc 2016
avatar

syn po 14dnech ja od nej taky po 14

26. črc 2016
avatar
26. črc 2016
avatar

17, 15, 16

26. črc 2016
avatar

14 a 9

26. črc 2016
avatar
26. črc 2016
avatar

14

27. črc 2016
avatar
27. črc 2016
avatar

Diky vsem! Pořád čekám, co mladší dcera, dneska je to 14.den

27. črc 2016
avatar

Nemusí to chytit vůbec, Lukáš je třeba dostal až dva roky poté co je prodělala starší Lucka a to jsem dělala všechno pro to, aby je chytil a on nic. V mezičase nějaké ty neštovicové návštěvy a on stále odolával. Teď už to ve školce konečně chytil a prodělal.

27. črc 2016
avatar

@tipata jj, sama jsem zvědavá..jsou spolu nonstop, stejné nádobí, pořád na sobě, spí v jedné posteli.. Zatím to moc nevypadá..I když ráda bych to měla odbyté a chtěla bych, aby ta izolace, co teď máme, k něčemu byla 😅 Nebo já už ani nevím, jestli je chci nebo ne :D má 2r a 2měs

27. črc 2016
avatar

Přesně o to jsem se taky snažila a on se chlapec zařídil jinak. Ale i tak je to moc šikovnej chlapec, vyhodil se až po příletu z dovolené, jen teda oba zavření doma byli řádně protivní a na nervy, ale přežili jsme to i podruhé a teď už řádí venku. Jen kvůli zbytečku stroupků a nezatažených jizviček ještě na bazén nechodíme.

27. črc 2016
avatar

Tak u nas dnes 15.den a dcera se zacala osypavat 😅

28. črc 2016