icon

Krásný večer, prosím o radu....do čeho teď dáváte malá mimca do kočárku? Počasí jako dnes. Už fusaky? Díky

avatar

ano fusák

20. říj 2022
avatar

Ja bych dala do podzimniho fusaku.

20. říj 2022
avatar

Ja mam jeste podzimni fusak,ale sedi jeste na dece,ale uz dam zimni.

20. říj 2022
avatar

Synovec 6 týdnů, dneska jsem hlídala a dala jsem teplejší zavinku, nánožník, dlouhý rukáv a bavlněnou kombinézu, čepku.

20. říj 2022
avatar

Emitex jaro/podzim fusak.

21. říj 2022
avatar

Dala bych fusak klidně zimní a do něj zase méně obléknout. To sem měla nejradši, když byl teply fusak, že jsem nemusela nabalovat dítě.

21. říj 2022
avatar

Podzimní fusak nemají (švagrová). Je mu šest týdnů a zatím to zvládají v péřové zavince, a on má body, kaťata a svetřík. Samozřejmě i čapku. Ale včera ráno už byla dost zima, tak jsem si říkala, zda už je to na fusak. Díky všem

21. říj 2022