Krásný večer, prosím o radu....do čeho teď dáváte malá mimca do kočárku? Počasí jako dnes. Už fusaky? Díky
Ja bych dala do podzimniho fusaku.
20. říj 2022
Ja mam jeste podzimni fusak,ale sedi jeste na dece,ale uz dam zimni.
20. říj 2022
Synovec 6 týdnů, dneska jsem hlídala a dala jsem teplejší zavinku, nánožník, dlouhý rukáv a bavlněnou kombinézu, čepku.
20. říj 2022
Emitex jaro/podzim fusak.
21. říj 2022
Dala bych fusak klidně zimní a do něj zase méně obléknout. To sem měla nejradši, když byl teply fusak, že jsem nemusela nabalovat dítě.
21. říj 2022
panilisteckova
autorPodzimní fusak nemají (švagrová). Je mu šest týdnů a zatím to zvládají v péřové zavince, a on má body, kaťata a svetřík. Samozřejmě i čapku. Ale včera ráno už byla dost zima, tak jsem si říkala, zda už je to na fusak. Díky všem
21. říj 2022
ano fusák