Máte některá aktuální zkušenost? Potřebuji nečekaně objednat ještě jeden dárek. Jakou zvolit dopravu přepravní službu nebo Zásilkovnu? Díky
Já volím taky radši zásilkovnu
Ve stejný čas objednán Lidl, půl balíku jde poštou a půl PPL. Pošta psala o víkendu, že převzala do přepravy a bude informovat i doručení. PPL ještě ani nepsalo. Ale počítám, že snad obojí do konce týdne dorazí
Zasilkovna nebo Balikovna
U mne jak co - některé balíky přijdou rychleji poštou, jiné zasilkovnou, ale pošta je vetsinou rychlejší. U nás je třeba vydejna zásilkovny od 23.12. zavřená, zato pošta doručuje snad i na Štědrý den, když je potřeba.
Pro mě je první volba vždycky Zásilkovna, pokud je ta možnost, nebo kurýr na adresu do práce. Na soukromou adresu je to sázka do loterie, zvlášť teď...
Zásilkovna
PPL, druhej den. Zasilkovna jak kdy. Někdy druhej den, někdy za 4 - 5
Zásilkovna je teď rychlejší
díky všem za odpovědi, já teď taky vesměs objednávám do záslkovny.
Ja ted mela rychlejší českou poštu, sama jsem nevěřila. Minule pondělí, objednáno s zaplaceno, v úterý mi zvonila pošta doma
@lachtanice86 já objednávala před týdnem 5 balíků ve středu večer ve 23,00 hod a v pátek jsem měla 3 balíky doma, 4 nečekaně v sobotu, 5 v pondělí. Taky jsem koukala.
Já Teda letos vše poštou, mám vždy za 2 dny doma
cokoliv krom zasilkovny do ruky :D
Cokoliv kromě zásilkovny a české pošty, ráno SMS v kolik je mám cekat, pak volají, přijedou, ochotni 👌 a že mám na cestě cca ještě 10 věcí (nejčastěji volím PPLko, popř DPD)
aktuálně GSL v pátek převzalo do přepravy, dnes doručuje, PPl před týdnem balík z megaknih ležel týden na vstupním depu (mají limity na velké eshopy), zásilkovna u nás plná pobočka, nelze zvolit
Volila bych PPL nebo zasilkovnu. PPL mi teď doručila balík v sobotu ani ne 24 hodin od převzetí, takže za mě pecka 👍 a zásilkovna taky max 3 dny.
Zasilkovna
Já neměla problém ani s jedním přepravcem. Balíkovna, zásilkovna, PPL úplně v pohodě a balíčky do 2-3 dnů od oznámení odeslání doma.
Tak balíček je už na cestě do zasilkovny
Zásilkovnu. Ve čtvrtek objednáno dopoledne, v sobotu pípla SMS, že je nachystáno k výdeji