8800gramů a 78cm😁
👏tleskaam
Ještě kousek a váhově dožšne Kubíka 😀 😀 ale délkově ho předběhl 😀 😀 šikulká je too
@andelkaprdelka ja se snad dickam ve dvou letech 9kg😁Ma na to dva mesice,to by mohlo vyjit😂😂😂
@petrusew 😀 😀 hele, tak to vás Kuba asi předběhne 😀 😀 😀
Kdyz vezmu, ze Luky mel 9kg v pul roce. 😀 Ale sikulka je, ze hetky basti.
@andelkaprdelka 😂😂😂
@m.e.l no jooo,nooAle musim rict,ze jsem si nato uz zvykla. Naucila jsem se to nehrotit...hold je to drobek😂Ale sikovnej😉Ted se hodne zpravil,co se jidla tyce.Sni vic,hezky pije(ale porad to,co napsal doktor, uz neda😁)doktorka byla spokojena😉
Silkulka ♥ My mame na 18m 8,2kg 🙂
Óóó doháníte nás, Matula v 18m váží 9870g a měří 79cm😊
To je šikulka. My máme 21m a 9,5g a cca 83cm.
Čekala jsem na zprávu kolik přibral🙂
4800