petuliiik01
8. říj 2022

Odměňujeme za recenze na hračky Fisher-Price

Milí fanoušci značky Fisher-Price,

jak už jste si jistě všimli, přidané recenze produktů Fisher-Price jdou každý měsíc do slosování o parádní ceny.

Dnes nadešel čas na losování jednoho hodnocení v centru recenzí za měsíc září a jeho autor získá školní autobus Little People Fisher-Price!

🎁 Školní autobus vyhrává @janalov za napsanou recenzi na pejskovu sestřičku Fisher-Price 🎁 Moc gratuluji ❤️

Děkuji vám, že využíváte centrum recenzí nejen jako inspiraci pro vaše nákupy, ale také jako místo pro ohodnocení produktů Fisher-Price ❤️

Za měsíc říjen budeme opět odměňovat 🙂

Peťa, Nelinka a Kubík

#fisherpricecz #letsbekids #fisherprice

Všem vám děkuji za váš čas 🙂 Vaše recenze jsou pro značku Fisher-Price důležité a jsem moc ráda, že předáváte zkušenosti ostatním 🙂 Posílám ❤

@dendy88, @denisaplchova, @evelin1251, @gdagmar, @gimi.cz, @hannicka32, @ivcaadveecka, @ivetamar, @jackie71, @jajullka, @jakk, @janalov, @janasbit, @kjajule, @klarikikikiki, @kochichak84, @kocickanela, @krisstina93, @krtcice, @lagerthaa, @luci9082, @luciska82, @luckanemcova1, @luckawm, @malsinka, @marketka3x3, @marketka_m, @mata2hari, @michaltrinev, @milixx, @misuleon, @mnoukavka, @nicedaisy, @palikova, @pe_tu_ss_ka, @petulles, @piggy123, @radkovy, @sarakucova, @snezzenka1, @sunnzyyk, @terezapolodnova, @zdenka1122, @zmrzlinka

8. říj 2022

Jee moc děkuji, štěstí při hrách a soutěžích se mi vyhýbá, tak mám obrovskou radost 😊 A ještě víc se těším na radost dětí 😍

gratuluji

Gratuluji