Hračky Fisher-Price

Byl jednou jeden muž jménem Herman Fisher. Věřil, že svět potřebuje hračky, které „podněcují představivost, dělají něco nového, překvapivého a zábavného“. Irving Price a Helen Schelle s ním spojili své síly, a tak před více než 90 lety vznikla značka Fisher-Price.

Od roku 1931 Fisher-Price přináší do světa dětí, od narození až po předškoláky, nové a nové hračky, které děti nejen zabaví, ale také rozvíjí jejich jemnou i hrubou motoriku, jazykové a logické dovednosti, podpořují dětskou fantazii. Každoročně na trh uvádí spousty novinek, které následují trendy.

Hodnocení a zkušenosti s hračkama Fisher-Price

Máš zkušenost s hračkama Fisher-Price?

Fisher-Price akční kostky

j83  8. pro 2022

Interaktivní kostky

Měl je syn a teď jsem je vytáhla pro dceru, nutno podotknout, že jim nic není, takže jedno plus -jsou "nerobitné" :) jsou vymyšlené celkem důmyslně, že děti objevují postupně další a další možnosti podle věku a dovedností od zkoumání a okousávání, přes stavění, až po šoupátka.
Díky vypouklině jdou i malým dětem dobře na sebe a jen tak nespadnou. Rozvíjí motoriku, zaujmou a zabaví.
Pro půl roku jsou dost těžké a tvrdé, takže nejsou na hraní na zádech ale jen na bříšku

Mluvící pejsek Fisher-Price

katkapavlik  29. lis 2022

Za nás top hračka

S mluvícím pejskem Fischer Price jsem neudela chybu při jeho koupi. Je to super hračka můžeme ji jen doporučit Filípek ji má rád do dnes dostal ji jako první dárek od Ježíška. Hračka je moc hezký zpracovaná opravdu hodně naučí skvělá zábava do auta a na usínání do dnes posloucháme písničky , pomohl naučit barvy 👍 s jeho koupi neuděláte chybu .

Fisher-Price Pokladna

elinka90  27. lis 2022

Pokladna je super hracka

Jelikoz dcera miluje nakupovani a je naprosto unesena z toho, kdyz jsme u pokladny, tak jsme se ji rozhodli poridit pokladnu Fisher-Price. Od te doby co ji dostala si s ni hraje kazdy den. Je opravdu vymakana do detailu a i barevne provedeni deti zaujme. Pokladnu velmi doporucuji. 🙂

Fisher-Price Lezeme s liškou

alishkaaa  26. lis 2022

Roztomilá lištička

Krásná liška, která umí jezdit buď rovně, nebo dokola. Při tom hrají různé melodie a liška říká jednoduché básničky a říkadla. Pořizovala jsem pro dceru jako motivační hračku při učení lezení. Dcera si lišku sama zvládne zapnout a baví ji to. Lištička má bytelné plastové tělo, plyšovou hlavu a plyšový ocásek, který navíc šustí.

Fisher-Price Mluvící Pejskova Sestřička CZ - pro holčičky

zanetkapetruska  25. lis 2022

Pejskova sestřička

Dcerka pejskovou sestřičku dostala k vánocům když měla 2 roky a hraje si sní do teď, jsou ji 4roky. Je sní tak spokojena že ji bere všude. Je krásná, příjemný materiál. Plno funkci které pomáhá dítěti se rozvíjet. Kdybych měla doporučit určitě by to byla pejskova sestřička. Kamarádka pro všechny malé děti ❤️

Mluvící pejsek Fisher-Price

kristyneckaa27  25. lis 2022

Hodnocení mluvícího pejska Fisher Price

S mluvícím pejskem jsme si s naší starší dcerkou užily,a užíváme si teď. Vždycky když jsme pejska spustily,měla radost smála se. Pojmenovala ho hafík. Teď pejsek zaujal i mladšího (10 měsíců),pejska pouštíme,Štěpánek se též směje. A vždycky pejskovi ukazuje jak umí paci paci pacičky. Myslím že je to skvělá hračka,která u nás bude určitě ještě dlouho oblíbená.

maruskao  25. lis 2022

Super hračka

Vřele doporučuji, 3 letý syn si s pejskem stále hezky pohraje. Učil se díky němu barvičky, části těla, písničky...

Pejskovo chodítko Fisher-Price

kubesovaadelka  25. lis 2022

Závislost

Dcera má 10 měsíců a už nějaký ten pátek obchází nábytek, měla klasické chodítko, do kterého jsem ji posadila, ale v tom neuměla, pořídili jsme tohle chodítko a bomba, já miluji regulaci zvuky, malá zase že to hraje, řadí s tím, tancuje, paráda

Fisher-Price luxusní hrací dečka Rainforest s hrazdičkou DFP08

janina1990  25. lis 2022

Maminka může odpočívat!

Naše děti byly od narození hodně náročné... Potřebovaly a vyžadovaly neustálou pozornost... A nebo kojení 😅. A tato hrací dečka byla po mamince to jediné, co je dokázalo zabavit a u čeho vydržely neřvat. Za mě tedy rozhodně bezva kup, doporučuji! ☺

Fisher-Price chytré hodinky

pajusz  25. lis 2022

První dojem úžasný

Koupili jsme synovi pod stromeček, věřím že bude nadšený. Nosí moje staré hodinky a je důležitý jak starosta, snad na ně není už velký (3roky)

1983martina  25. lis 2022

Odolny proti kousani

Velice dobra hracka kamkoliv dite hezky zabavi

Fisher-Price Hrací dečka s aktivitami

nick1234  25. lis 2022

Velmi dobrá zkušenost

Syn si pod hrací deskou vydržel sám hrát velmi dlouho, mnoho atraktivni prvků pro miminka i větší batole (daji se oddělat).

hasara33  25. lis 2022

Veselý a krásný pejsek

Pejsek je krásně barevný, hlas pejska je příjemný a hlasitost není příliš vysoká jako je tomu u jiných hraček. Líbí se mi velké množství básniček a písniček či her pro děti mladší i starší.

Fisher-Price kroužky na tyči jednorožec

marketa11112  25. lis 2022

Hracka pro rozvoj

Oblíbená hráčka, pomáhá dítěti k rozvoji koordinace, jemné i hrubé motoriky ( dítě za kroužky věčně běhá, protože mu porůznu utíkají). Moje děti měly vždy rady barevné hračky i zvířátka. Zde je vše v jednom.

Fisher-Price Beatbo CZ

shak29  25. lis 2022

Roztomilý

Kupovali jsme ho jako půlročnímu, i tak dokázal zaujmout a líbil se.
Hra na sochy a nahrávání vkastní písničky baví do teď i ty starší. 😀

Pejskovo chodítko Fisher-Price

shak29  25. lis 2022

Zaujme

Kupovali jsme u našeho posledního dítka. Vzhledem k tomu, že se stavěl a snažil se ťapat už od 10 měsíců, byla to skvělá pomůcka, která držela stabilitu a hlavně malého neomezovala v pohybu. Veselé písničky- chytlavé jako vždy. 😀

Fisher-Price Little People Hasičský vůz

bajba  25. lis 2022

Hezká hračka pro malé hasičce

Pořídila jsem svému synovci, který miluje hasiče a hasičská auta. Autíčko mělo velký úspěch, takže myslím, že to nebyly vyhozené peníze ;-)

Farma Little People Fisher-Price

kochichak84  24. lis 2022

Podělili jsme a jsem spokojená. Sice nám chybí všechna zvířata, ale dcera používá zvířata z Dupla

Krásná hračka, které nejde nic vytknout. Dcerka miluje domácí zvěř, takže víceméně jedeme ve zvucích zvířátek. Škoda že původní zvířata se poztrácela.

Fisher-Price uspávací sovička hnědá

janasbit  24. lis 2022

Hezká sovička s pěknými melodiemi

Tato sovička je moc dobře vymyšlená, hraje pěkné melodie, akorát tak, aby to nebylo příliš nebo málo hlasitě, je pěkná, a oceňuji, že je lehká i s bateriemi 😊jen by bylo dobré mít možnost ji zavěsit třeba na postýlku.

Fisher-Price Zklidňující vydra s melodiemi

nikous621  24. lis 2022

Recenze

Krásná vydra na usínání. Po koupi u nás veliký úspěch. Malá nechtěla dřív spát v postýlce a s vydrou bez problému