Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fisher-Price Kolotoč nad postýlku Motýlci 3 v 1

    1 zkušenost

Nový kolotoč nad postýlku - Motýlci

Obklopte své miminko zářivými světýlky a pusťte mu hudbu, bílý šum nebo zvuky přírody, které ho uklidní!

Nový kolotoč nad postýlku motýlek 3 v 1 "roste" spolu s dítětem. Nejdříve jej lze použít jako kolotoč s pohonem na baterie do dětské postýlky se zářivou světelnou atrakcí a 3 uklidňujícími nahrávkami... Později kolotoč odpojíte od postýlky a změníte ho v uspávací projektor na stůl a až půjdete na procházku, je možné ho připojit dokonce i k dětskému kočárku! Tři heboučcí medvídci s křídly na kolotoči s motorkem pomáhají miminko v postýlce tišit, uklidňovat a bavit.

Medvídci jemně létají nad hlavou, na stropě a stěnách se promítá měkké světlo hvězd a dítě je obklopeno uklidňujícími obrazy, které jsou skvělé pro rozvoj zraku. Tři zvukové modely představují až 30 minut ukolébavek, bílého šumu nebo také uklidňujících zvuků přírody. Dálkové ovládání je navrženo tak, že může viset na klice dveří od dětského pokoje, takže můžete rychle znovu zapnout kolotoč, projekci a zvuky bez vyrušení miminka.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s kolotočem nad postýlku 3 v 1 Motýlci Fisher-Price

Máš zkušenost s kolotočem nad postýlku 3 v 1 Motýlci Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
ele_nka  25. lis 2021

Nejlepší kolotoč na trhu

Největší výhodou tohoto kolotoče je základna. Melodie jsou opravdu příjemné a dá se nastavit i opravdu nízká hlasitost, což považuji za velké plus. Kolotoč má také projektor hvězdiček, kdy světlo je hezky tlumené, ale zahrabaný dudlík v postélce se při něm hledá skvěle.
Mě osobně zvířátka nezaujala, ale starším dětem se líbila moc. Pro nejmenší jsem využila skvělý tvar ramen a místo zvířátek nalepila kontrastní bíločerné obrázky.
  • Nastavitelnou jednotlivých funkcí
  • Opravdu příjemný vzvuk
  • Projektor s tlumeným světlem
  • Velká výdrž i na baterii
  • Při pohledu zespod jsou medvídci nic moc
0 poděkování