Fisher-Price Kolotoč nad postýlku Motýlci 3 v 1

Nový kolotoč nad postýlku - Motýlci

Obklopte své miminko zářivými světýlky a pusťte mu hudbu, bílý šum nebo zvuky přírody, které ho uklidní!

Nový kolotoč nad postýlku motýlek 3 v 1 "roste" spolu s dítětem. Nejdříve jej lze použít jako kolotoč s pohonem na baterie do dětské postýlky se zářivou světelnou atrakcí a 3 uklidňujícími nahrávkami... Později kolotoč odpojíte od postýlky a změníte ho v uspávací projektor na stůl a až půjdete na procházku, je možné ho připojit dokonce i k dětskému kočárku! Tři heboučcí medvídci s křídly na kolotoči s motorkem pomáhají miminko v postýlce tišit, uklidňovat a bavit.

Medvídci jemně létají nad hlavou, na stropě a stěnách se promítá měkké světlo hvězd a dítě je obklopeno uklidňujícími obrazy, které jsou skvělé pro rozvoj zraku. Tři zvukové modely představují až 30 minut ukolébavek, bílého šumu nebo také uklidňujících zvuků přírody. Dálkové ovládání je navrženo tak, že může viset na klice dveří od dětského pokoje, takže můžete rychle znovu zapnout kolotoč, projekci a zvuky bez vyrušení miminka.

Hodnocení a zkušenosti s kolotočem nad postýlku 3 v 1 Motýlci Fisher-Price

Máš zkušenost s kolotočem nad postýlku 3 v 1 Motýlci Fisher-Price?
palja  29. čer 2022

Kolotoč motýlci

Dlouho jsem se rozmyslela, jestli tento kolotoč koupit druhé dceři. Nakonec jsem ho koupila i přesto, že byl dost drahý. Bohužel už na začátku se mi vůbec nezamlouvala instalace na postýlku, kolotoč byl pořád pohyblivý, nedržel pevně. Dále se mi nelíbily melodie, které hrály (první dcera měla taky kolotoč a ten hrál mnohem lepší melodie). Dále baterie vydržely jen 3 týdny, potom byla nutná výměna. A nakonec obrovské zklamání, kolotoč se pokazil po 3 měsícich užívání. Dcera byla u něj zvyklá usínat a najednou se po 2 vteřinách začal vypínat. Reklamaci mi uznali. Ale i tak jsem z tohoto výrobku strašně zklamaná. Hraček FP máme mnoho, ale tenhle koloč mě jako jediná hračka od téhle značky strašně zklamal. Za mne nedoporučuji.
  • Kolotoč pro dítě
  • Medvídky lze vyprat a odvazat
  • Baterie vydrží maximálně 3 týdny
  • Špatné ukotvení na postýlku
  • Melodie se nám moc nelíbily
  • Kolotoč se nám po 3 měsícich pokazil
makacenka  14. únor 2022

Moc jsme ho neuzili

Ovladac od kolotoce ho jen zapinal a nesel s nim vypnout. Melodie jsou hezke, ale chtelo by jich vic. Syny kolotoc moc nezaujal, me se na nem nejvice libila projekce hvezdicek. Za me bych uz ale tento kolotoc znovu nekoupila
  • Hezke melodie
  • Regulace hlasotosti
  • Projekce
  • Ovladac pouze na zapnuti a vypnuti
  • Malo melodii
  • Strojek pomerne hlasity
marty154  27. led 2022

Kolotoc👍

Kolotoc mame a jsme s nim moc spokojeni,strejda elektrikar nam ho predelal do elektriny,takze baterie uz nepotrebujeme,protoze u nas vecer hodne oblibeny,hlavne projektor oblohy...medvidky deti vzdy radi zahaji
Nase deti krasne uspi
  • Mame s ovladacem,takze na dalku zapnu a vypnu
  • Nastaveni hlasitosti
  • Hezke melodie
  • Mohlo byt vic melodii
  • Mohl byt do elektriky i na baterie
  • Vic barev na medvidkach...
1 člověk považuje za užitečné
evonel  26. led 2022

Kolotoč

Nejúžasnější věc co je jsou hvězdičky co svítí a děláji pěknou noční oblohu na stropě a když zapneme jen světýlko tak melodie hraje strašně potichoucku 😍 poté je melodie, šum, a cvrčci a mišanci jsou taky krásní a mému dítku se moc líbí.
  • Svítící obloha plná hvězdiček
  • Nejde vypnout strojek na otáčení medvídků
2 lidé považují za užitečné
ele_nka  25. lis 2021

Nejlepší kolotoč na trhu

Největší výhodou tohoto kolotoče je základna. Melodie jsou opravdu příjemné a dá se nastavit i opravdu nízká hlasitost, což považuji za velké plus. Kolotoč má také projektor hvězdiček, kdy světlo je hezky tlumené, ale zahrabaný dudlík v postélce se při něm hledá skvěle.
Mě osobně zvířátka nezaujala, ale starším dětem se líbila moc. Pro nejmenší jsem využila skvělý tvar ramen a místo zvířátek nalepila kontrastní bíločerné obrázky.
  • Nastavitelnou jednotlivých funkcí
  • Opravdu příjemný vzvuk
  • Projektor s tlumeným světlem
  • Velká výdrž i na baterii
  • Při pohledu zespod jsou medvídci nic moc
1 člověk považuje za užitečné