Velký pejsek Fisher-Price

Velký pejsek z řady Směj se a poznávej! od Fisher-Price® bude první nejlepší kamarád vašeho děťátka! Pejsek reaguje na pohyb vašeho batolete a spustí písničky, zvuky a fráze, které vašeho nadšeného drobečka zaručeně povzbudí k pohybu.

Jednoduše představí počítání, abecedu, zvuky zvířat a ještě mnohem víc. Dvě úrovně učení Smart Stages®. Velká hudební plyšová hračka, která vybízí batolata k pohybu. Stisknutím bříška nebo pohybem Pejska aktivujte písně, zvuky a fráze.
Celá tato aktivní hra pomáhá posilovat hrubou motoriku. Děti se učí poslouchat a následovat pokyny.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Kde koupím velkého mluvícího pejska Fisher-Price?

Hodnocení a zkušenosti s velkým pejskej Fisher-Price

Máš zkušenost s velkým pejskej Fisher-Price?
maruskao  25. lis 2022

Super hračka

Vřele doporučuji, 3 letý syn si s pejskem stále hezky pohraje. Učil se díky němu barvičky, části těla, písničky...
  • barevnost, která zaujme
  • svítí
  • hraje písničky
  • více úrovní her
1983martina  25. lis 2022

Odolny proti kousani

Velice dobra hracka kamkoliv dite hezky zabavi
  • Super
hasara33  25. lis 2022

Veselý a krásný pejsek

Pejsek je krásně barevný, hlas pejska je příjemný a hlasitost není příliš vysoká jako je tomu u jiných hraček. Líbí se mi velké množství básniček a písniček či her pro děti mladší i starší.
  • Barvený
  • Příjemná hlasitost
  • Plno her, písniček i básniček
verdik85  24. lis 2022

Pejsek fisher-price

Super hráčka, která děti hodně naučí. Malá ho měla hodně ráda. Velice doporučuji.
  • Mnoho funkcí
  • Nelze prát.
sosama  23. lis 2022

Barevná a veselá hračka- Pejsek od Fisher-Price

Tento veselý a naučný plyšový pejsek zaujme každé dítě. Děti se s ním naučí zpívat písničky, říkat abecedu, naučí se kde je levá a pravá strana, základní barvy a mnoho dalšího. Pejsek je velmi roztomilý a veselý. Na zádech má knoflík, kde se dá upravit hlasitost a nebo ho lze zcela vypnout.
  • Naučný
  • Roztomilý
  • Cena
  • Nelze ho vyprat
zdeni20  23. lis 2022

Skvělá hračka

Pejska moc doporučuji. Je to super hračka pro malé děti. Syn ho zbožňuje. Umí spoustu slov, písniček. Mluví hezky zřetelně. Každé dítě hned zaujme. Komu by se zdál dražší, dá se pořídit levněji v obchoďácích. Dost často jsem ho viděla v různých akcích například v síti Tesco.
  • Výrazné barvy a zvuky
  • Kvalitní provedení
  • Děti zaujme a baví
  • Trochu dražší
sorella88  31. říj 2022

Mazlicek

Obě starší děti ho zbožňují, líbí se jim barvičky na pejskovi a hlavně písničky ..starší dcera stále si je brouka a mladší se k pejskovi tuli a stále dělá baf baf a se starší tančí na písničky
  • Interaktivní
  • Zábavný
  • Nedá se prát
elizameliza  30. říj 2022

Interaktivní

Pejsek je oblíbená hračka, používám ho v autě a když ho potřebuju na delší dobu zabavit. Fajn mi přijde, že se podle toho učí děti mluvit.
  • interaktivní
  • písničky
  • zabaví na dlouho
  • špatně se udržuje v čistotě není vhodný pro děti s alergií a astmatem
jaanv  27. říj 2022

Veliká spokojenost

Jedna z nejoblíbenějších hraček u nás doma. Nejvíce se pouštějí písničky. Myslím, že tahle hračka udělá radost každému dítěti.
  • Naučná hračka.
  • Krásný vzhled.
  • Snadno se ovládá.
  • Baterie dlouho vydrží.
  • Cena
dasinaa  25. říj 2022

Pejsek fisher price

Pejsek je super, deti se naučí, tancuji. Nejlepší hračka od FP co máme
  • Super
  • Nejde vyprat 🤷‍♀️
denisaplchova  28. zář 2022

Pejsek Fisher Price

Hrací pejsek je opravdu skvělá hračka pro děti, kupovali jsme synovi a nemůže se od něj odtrhnout. Nejenže je to jeho nejlepší kamarád ale taky naučná hračka:)
michaltrinev  28. zář 2022

Doporucuji

Doporučuji, dceru baví ještě i teď v 7letech. Její nejdele oblíbená hracka.
  • Svítí, hraje
  • Nic
gimi.cz  27. zář 2022

Velký kámoš

Hracího pejska mají moje děti moc rády, bliká a vydává zvuky, navíc je plyšový! Ideální pro malé caparty!
  • bliká
  • hraje
terezapolodnova  27. zář 2022

Pejsek Punta

Nejlepší dárek a hráčka od malinka
  • Ovladatelnost
  • Hebkou
  • Mazlivost
  • Žádné jen baterky se časem musí měnit
zmrzlinka  27. zář 2022

👍👍👍

Za mně je top hračka od Fischer Price.Dcera se sním vyhrála.I teď v 6 letech ho občas vytáhne.Libi se mi ,že baterka dlouho vydrží a zvuk narozdíl od jiných hraček je pro dospělého " snesitelný" 😁😁😁
  • *zaujme snad každé dítě
  • *je vyroben z příjemného materiálu
  • *je to naučná hracka
  • O žádné nevím.
mnoukavka  26. zář 2022

Spokojenost ve velkém

Jak dcerka roste, tak bylo potřeba zvětšit i její oblíbenou hračku od FP - Pejskovu sestřičku, na kterou je až příliš fixovaná, proto byl Velký pejsek jasnou volbou☺️ velký pejsek je sice spíše pro větší děti, než je dcerka, ale ona se nemůže FisherPrice hraček zkrátka nabažit 😄 za nás opět velká spokojenost. Velký pejsek nabídne 2 úrovně, při dlouhém stisknutí srdíčka 💗 se dočkáme spousty po sobě jdoucích písniček. Pejsek je poměrně lehký, měkkoučký a roztomilý. Baterie má dlouhou výdrž. Kromě písniček pejsek nabízí různé fráze, zvuky, takže posouvá dítko také ve vývoji řeči.
  • Naučí fráze, písničky
  • Spousta zábavy a učení hrou
  • Lehký a měkký materiál
  • Nápaditost
  • Vyrábí se pouze pejsek, ne Pejskova sestřička
nelispachmannova  22. srp 2022

Velký pejsek Fisher - Price

Velký pejsek Fisher Price je super opravdu krásný a příjemný na dotek. Má kvalitní provedení s hodně funkcema.Je to zábavná, vzdělávací hračka .. má hezké písničky,je zábavný ale taky naučný.. moje první dcera ho miluje tak doufám že stejný úspěch bude mít i u druhé dcerky...❤️
  • Pejsek je za nás ve všem super.. můžeme jen doporučit.. je to naučná hračka .. dvě úrovně , naučí děti počítat, zpívat prostě super
  • Nic
zdenka03  21. srp 2022

Doporučuji

S pejskem od Fisher Price jsme maximálně spokojení. Malého zaujal. Skvělé je, že když dlouze podržím srdíčko, hraje všechny písničky a já se alespoň v klidu napiji kávy. Velké plus je vydrž baterií. Za nás super, doporučuji 🍀
  • Hezké písničky
  • Příjemná a velká plyšová hračka
  • Naučný - více než 100 slov
  • 3 úrovně dle věku
  • Dlouhá vydrž baterií
  • Žádné nevýhody jsem nenašla
ajka363636  19. srp 2022

Jedině pejsek

Už moje dvě dcery vyrůstali s pejskem od Fisher Price a malému jsme pořídili velkého. Dokáže zabavit opravdu na dlouho a až malý ještě více povyroste, tak věřím, že to bude jeho nejmilejší hračka.
eliska804  19. srp 2022

Velký kamarád

Je opravdu velký, krásný a příjemný na dotek. Má kvalitní provedení s hodně funkcemi. Oceňuji i jeho lehkost. Je to roztomilá, zábavná, ale i vzdělávací hračka pro děti od cca 2 let. Velká spokojenost.
  • Krásný
  • Lehoučký
  • Lehce ovladatelný
  • Pro zábavu i učení
  • 2 úrovně
  • Velká zásoba všeho možného - písničky, zvuky, fráze...
  • Pěkné zpracování
  • Kvalitní hračka