Fisher-Price Kolotoč a usínáček Calming Clouds

4 zkušenosti

Kolotoč a usínáček Fisher-Price® Calming Clouds™ pomáhá vašemu dítěti zklidnit se na spaní pomocí pohybu nad jeho hlavou a uklidňující hudby, zvuků a světel. Díky praktickému zvukovému senzoru kolotoč automaticky znovu spustí uklidňující činnosti, když dítě vydá zvuk. Jak vaše dítě roste, promění se i tento stylový kolotoč nad postýlkou na stolní akustický přístroj s nočním světlem, který pomáhá udržet konzistentní spánkový režim.

Seznam skladeb hudby a zvuků Ready, Settle, Sleep je schválený odborníkem na spánek.

Vhodný od narození.

Hodnocení a zkušenosti s Fisher-Price Kolotočem a usínáčkem Calming Clouds

Máš zkušenost s Fisher-Price Kolotočem a usínáčkem Calming Clouds?
michaltrinev  24. lis 2022

Kolotoc

Už teď pro mě velice příjemný, až se narodí miminko bude nadšená. Už se to blizi
  • Svítí
  • Hraje krásné melodie
  • Lze uchytit pevně
  • Krásný desaing
  • Trošku hlučnější motorek, ale nadherny
denida1  25. říj 2022

Uklidňující kolotoč

Pro miminko velice příjemný
  • Jemné melodie
  • Příjemné světlo
  • Využití u kojenců i u starších děti (samostatný mráček)
  • Snadná montáž
  • Na postýlce drží pevně
  • Strojek sám o sobě je docela hlučný, ikdyz miminku to asi nevadí
  • Při zatahání dítětem se utrhla jedna kapka
petuliiik01  27. led 2022

Kolotoč nad postýlku - krásný na pohled a skvělým svým vybavením!

Kolotoč nad postýlku od Fisher-Price jsem si vybrala jako dárek od svych kolegů v práci už pro své prvorozené miminko. Tehdy byl na trhu velmi známý a oblíbený kolotoč nad postýlku s medvídky. Udělal mi tehdy velkou radost a zároveň i velkou službu.

Pro druhé miminko jsem dostala příležitost vyzkoušet nový kolotoč nad postýlku Calming Clouds. Byla jsem zvědavá jak si bude stát ve srovnání s jeho předchůdcem. Naprosto mě nadchl vizuálně - je nadčasový. Funkce jsou obdobné jako u kolotoče s medvídky. Přidanou vychytávkou je senzor zvuku, kdy je možné nastavit automatické spuštění kolotoče při detekci zvuku. Tento kolotoč nemá dálkový ovladač jako jeho předchůdce s medvídky, ale za nás to ničemu nevadí. Stejně jsme jej nepoužívali.

Pozorování otáčejících mráčků za znění uklidňující hudby (případně růžový a bílý šum, déšť nebo vítr) u nás mělo úspěch. Kubík se rád díval na kolotoč i přes den.
  • - pěkný design
  • - hraje melodie, růžový a bílý šum, déšť i vítr
  • - lze aktivovat zvukový senzor - kolotoč se zapne při detekci zvuku
  • - jemné světlo
  • - montáž nad postýlku - lze pevně uchytit
  • - možnost využívat pouze obláček - např. pro starší děti
  • - nemá dálkový ovladač (jako kolotoč s medvídky FP)
  • - chod strojku jde slyšet, ale není to nic, na co by se nedalo zvyknout ;-)
hatlinka  20. pro 2021

Svět se točí s kolotoči 🙂

Kolotoč jsme dostali jako výhru v soutěži.
Překvapil mě, do jak malé krabice se dokáže vejít. Po sestavení na mě působil čisté a jednoduše.
Žádné strakaté barvy.
Hudba je uklidňující a jde nastavit do 2 režimů hlasitosti. Světýlko svítí jemně. Tento kolotoč má i funkci aktivace zvukem, takže se zapne sám, pokud je to potřeba.
Kolotoč jako takový je určen pro děti 0-5 měsíců. Dále lze využít bez zavěšených mráčku.
  • - krásný
  • - hraje nádherné melodie (20 minut)
  • - růžový a bílý šum, déšť nebo vítr
  • - funkce automatického zapnutí zvukem
  • - jemně a nerušeně svítí
  • - snadná montáž na postýlku
  • - možno použít jen hrající obláček
  • - je lehce slyšet točící se strojek
1 člověk považuje za užitečné