Produktové hodnocení, recenze, zkušenosti...Farma Little People Fisher-Price

Farma Little People Fisher-Price

Prasátko má narozeniny a chce to oslavit! Se sadou zvířátek Little People Caring® for Animals Farm od Fisher-Price® pro děti se malí farmáři mohou starat o své zvířecí kamarády.

Díky tomuto akčnímu setu mohou batolata pomáhat farmářům starat se o všechny své zvířecí přátele a poslouchat při tom zábavné písničky, zvuky a fráze a poznávat čísla, barvy, zvuky zvířat.

Tato souprava Little People obsahuje vzdělávací obsah Smart Stages™ doprovázený světly, hudbou, zvuky a zábavnými aktivitami pro děti.
Malí farmáři mohou mačkáním tlačítek aktivovat zvuky, fráze, světla, písně a zábavné akce.

Set je vhodný pro děti od 1 roku.

Mluví česky, slovensky, polsky, maďarsky a anglicky.
Baterie: 2x AA.

Hodnocení a zkušenosti s farmou Little People Fisher-Price

Máš zkušenost s farmou Little People Fisher-Price?

Fisher-Price Little People Hasičský vůz

bajba  25. lis 2022

Hezká hračka pro malé hasičce

Pořídila jsem svému synovci, který miluje hasiče a hasičská auta. Autíčko mělo velký úspěch, takže myslím, že to nebyly vyhozené peníze ;-)
kochichak84  24. lis 2022

Podělili jsme a jsem spokojená. Sice nám chybí všechna zvířata, ale dcera používá zvířata z Dupla

Krásná hračka, které nejde nic vytknout. Dcerka miluje domácí zvěř, takže víceméně jedeme ve zvucích zvířátek. Škoda že původní zvířata se poztrácela.
  • Krásný zvuk
  • Barevnost (není to preplacane, premaslickovane)
  • Spoustu prvků na hraní (silo, otvírací dvířka, vajíčka, zvonek...)
  • Bytelné (vypadla i z rukou na kachlicky a přežila)
  • Moc "mluvících" funkcí - ocenila bych hračku kde jsou jen zvuky zvířat, farmy, max nějaké písničky

Fisher-Price Little People Hasičský vůz

ztracenka93  26. říj 2022

Zábavná a milá hračka

Produkt jsem měla tu čest vidět u kamarádky, která má ročního chlapečka. My máme holčičku a to ještě malinkou, takže na tyto hračky času dost.
Podle mého názoru se jedná úplně o super a celkem realistickou hračku. Snad každý chlapeček v životě měl období, kdy chtěl být hasičem. Na této hračce se mi nejvíc líbilo, že když se stiskla postava na sedadle řidiče, vůz vydával zvuky. Autíčko se mi zdálo lehké a pro manipulaci batoletem jako stvořené. Příznivá je i cena cca kolem 600 kč. Doporučuji :-)
nicedaisy  23. srp 2022

Super farma

Další skvělá hračka od FP, která nezklamala. Syn si s farmou vyhraje opravu docela dlouho, což oceňuji. Neustále dává krmení slepičce :-D. Na farmě se zabydlelo i pár zvířátek a človíčků z lego duplo. Já jsem ráda, že je domeček skladný a přitom po rozložení dostatečně velký na hraní. Syn si ho jednoduše přenese a rozloží tam, kde potřebuje. Písničky jsou fajn, syn se snaží zpívat a tančit, hra ho baví. Samozřejmě jak to u FP bývá, zaujme na první pohled svou barevností.
  • děti zaujme
  • skladnost + madlo na přenesení
  • 3 úrovně
  • naučnost - čísla,barvy,zvuky zvířat, písně
  • několik jazyků
  • roste s dítětem
  • vyšší pořizovací cena (ale stojí za to)
malsinka  31. črc 2022

Na chvíli farmářem

Dcera dostala farmu k loňským Vánocům. Od té doby má u nás své čestné místo v obýváku. Hraje si s ní téměř denně. Líbí se jí jak zvířátka, tak všechny zvuky.
eshly28  15. črc 2022

Farma Little People

Farmu dostal syn k Vánocům v 4 měsících a teď v 10. měsíci si s ní začal pořádně hrát, s čímž jsem počítala.
Nicméně farma zaujala i staršího 4leťáka a ideální věk je tak od roku a půl a výš kdy mi tu drandí děti i s traktorem. Investice se 100% vyplatí a moc doporučuji.
  • Hračka vydrží opravdu dlouho a zaujme od cca 10 měsíců po pětileté děti.
  • Spousta herních prvků
  • Snadné ovládání
  • Hezké zvuky, ne příliš hlasité
  • Občas syn přepne jazykovou mutaci, tak musím hledat, jak přepnout zpět
belmonka  26. kvě 2022

Chvíle klidu

Já na tom oceňuji, že jde o jednu z prvních hraček, u kterých syn vydržel i sám delší dobu, jak 5 minut. Kromě zvířátek si tam parkuje i autíčka 😃
  • Fantazie
  • Motorika
  • Barvy
  • Skladnost
hannicka32  25. kvě 2022

Farma Little People

Dostala dcerka 1,5 roku, ale vyhraje si i pětiletá ségra. Krásná zvířátka, můžou i do vany, kam je dcerka ráda bere. Farma zpívá písničky, snadno se přenáší a děti opravdu baví. U nás nejlepší vánoční dárek. Ráda doporučuji :)
  • Zvířátka
  • Písničky
  • Madlo na přenášení
  • Skládací
  • Žádné
sayast  28. dub 2022

Farma Little People

Farmu dostal syn ke 2. Narozeninam a je to ted jeho oblíbena hracka. Pristavuje si k ni i jina zviratka a panacky co ma doma. Vydrzi u ni dlouho. Farma bavi i jeho 5ti leteho brachu. Nase oblibena značka FP opet nezklamala ☺. Pro starsi batolata urcite doporučuji
  • Madlo-uplne skvele na prenaseni!
  • Skladnost- jde krasne slozit do mensiho tvaru
  • Hezké, chytlave písničky
  • Žádné jsem nenašla
krisstina93  16. bře 2022

Zábava i pro starší sourozence

Velmi oblíbená hračka, synové mají rádi všechny hračky s tématikou farmy a zvířátek :) barevné provedení je poutavé a zaujme i staršího syna, který už není cílová skupina :D těší se u nás dlouhodobému zájmu.
  • Poutavost
  • Odolnost
  • Hned tak neomrzí
  • Žádné
popnouveau  28. led 2022

Pro malé I velké :)

Syn ji dostal v září, když se mu narodil malý bráška. A není den, kdy by si s ní nehrál. Byla to trefa do černého. Navíc farma často není jen domečkem pro zvířátka, která byla součástí farmy, ale i pro dinosaury, auta, figurky spidermana a dalších supehrdinů 😅👍 A teď už to začíná zajímat i toho menšího, zatím teda jen kouká a ožužlává zvířátka 😁 Jinak máme z řady Little People i školní autobus a ten je taky super 🙏👍
  • Velké možnosti jak si hrát
  • Více úrovní zvuků
  • Dá se složit a odnést za madlo kamkoliv jinam
2 lidé považují za užitečné
lsmay  28. led 2022

Farma Little People

Oblíbená hračka dcerky Sofinky (1,5roku). Moc rád si s ní hraje i starší syn (7let) společně se Sofinkou.
jaaanaluk  25. led 2022

Nejoblíbenější vánoční dárek

U naší dcery 1,5 roku má farma velký úspěch, občas si s ní hraje i 5 lety syn. Farma má 3 úrovně, v každé je nějaká písnička, ty se dceri líbí asi nejvíc. Se zvířátky si dcera hraje stále, klouzou se na klouzacce, krmí je, cinkaji na zvon. Za nás super hračka. Jediné co bych vytkla je provedení prasátka, to má Teda pekelně dlouhé uši a moc jako prasátko nevypadá.
  • 3 úrovně
  • Pěkně provedení