Produktové hodnocení, recenze, zkušenosti...Fisher-Price Little People Hasičský vůz

Fisher-Price Little People Hasičský vůz

2 zkušenosti

Nechte své děti zažít spousty zábavy s hasičským vozidlem při zachraňování. Stisknutím panáčka na sedadle se spustí zvuky, fráze a zábavné písně o týmové práci a pomoci ostatním.

Děti si zamilují vytváření nejrůznějších vzrušujících záchranných misí s tímto autem Little People. Díky snadno uchopitelnému vozidlu a postavičkám hasičů mohou batolata používat svou fantazii k vytváření příběhů během hraní

Balení obsahuje: hasičské auto, figurku hasičky Eriky a figurku hasiče Karsona.

Mluví česky, slovensky, polsky, maďarsky a anglicky.

Nastavení jazyka: Pro výběr jazyka opakovaně stiskněte tlačítko s označením zeměkoule, držte 4s a zvolte jazyk.

Rozměry hasičského vozu: 17 × 29,5 cm (V x D).

Baterie: 2× AA.

Vhodné pro děti od 1 roku.

Cover:

Kde koupím Fisher-Price Little People Hasičský vůz

Nové v kategorii Fisher-Price Little People Hasičský vůz (1)

Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed

Hodnocení a zkušenosti Fisher-Price Little People Hasičským vozem

Máš zkušenost Fisher-Price Little People Hasičským vozem?
bajba  25. lis 2022

Hezká hračka pro malé hasičce

Pořídila jsem svému synovci, který miluje hasiče a hasičská auta. Autíčko mělo velký úspěch, takže myslím, že to nebyly vyhozené peníze ;-)
  • Dítko upoutala.
ztracenka93  26. říj 2022

Zábavná a milá hračka

Produkt jsem měla tu čest vidět u kamarádky, která má ročního chlapečka. My máme holčičku a to ještě malinkou, takže na tyto hračky času dost.
Podle mého názoru se jedná úplně o super a celkem realistickou hračku. Snad každý chlapeček v životě měl období, kdy chtěl být hasičem. Na této hračce se mi nejvíc líbilo, že když se stiskla postava na sedadle řidiče, vůz vydával zvuky. Autíčko se mi zdálo lehké a pro manipulaci batoletem jako stvořené. Příznivá je i cena cca kolem 600 kč. Doporučuji :-)
  • vydává zvuky
  • interaktivní hračka